Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa Multinagrywarki dla dekodera ICU 100 - kiedy dostępna?

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Usługa Multinagrywarki dla dekodera ICU 100 - kiedy dostępna?

He, he, he... może niech lepiej napisze ktoś u kogo działa ta usługa..  🙂

 

U mnie również nie działa. w ustawieniach nagrywania mam wybrane " Aktualne miejsce nagrywania: Multinagrywarka" i na każdym kanale po kolei komunikat jak na załączonym zdjęciu...

Z dyskiem twardym nie ma problemu.

 

Oczywiście żadne resety, przwracanie ustawień itp. nic nie dają..


20190823_173226.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usługa Multinagrywarki dla dekodera ICU 100 - kiedy dostępna?

A jaki to kanał?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usługa Multinagrywarki dla dekodera ICU 100 - kiedy dostępna?

https://orange.binaries.pl/binaries/o/map/ak/html/migracja/b2c/tv/multinagrywarka/kanaly_OTV_multina...

Tylko kanał z zielonym przy przedostatniej kolumnie można nagrać.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Usługa Multinagrywarki dla dekodera ICU 100 - kiedy dostępna?

Aha, no to wszystko jasne....czyli nie ma podstawowych kanałów prezesa Kurskiego TVP1, TVP2... Emotikon: Bardzo szczęśliwy, żadnych kanałów TVN-u, żadnych kanałów POLSAT-u... za to można sobie nagrać, jakby ktoś nie miał czasu oglądać France 24 Fra HD... Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usługa Multinagrywarki dla dekodera ICU 100 - kiedy dostępna?

No chyba parę kanałów jest polskojęzycznych z pakietu optymalnego. Nie przesadzaj.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Usługa Multinagrywarki dla dekodera ICU 100 - kiedy dostępna?

Więcej jak parę, bo są wszystkie chyba sportowe, muzyczne i filmowe.

Jednak dla ponad 90% społeczeństwa/widzów telewizyjnych podstawowymi kanałami są - TVP1 i TVP2 oraz POLSAT i TVN.... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usługa Multinagrywarki dla dekodera ICU 100 - kiedy dostępna?

Niestety tacy gracze rozwijają własne platformy digital i rzadko coś dają na wyłączność. Czas pokaże jak będzie ta usługa rozwijać i ilu klientów będzie chciało za nią płacić.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Usługa Multinagrywarki dla dekodera ICU 100 - kiedy dostępna?

Masz racje... zobaczymy, czas pokaże..

Jak dla mnie, to to nagrywanie w chmurze na 30 dni jest bezużyteczne, mam swój dysk 1TB i nagrywanie działa bez zarzutu.

Za to fajną funkcją jest to "oglądaj od początku", ale zastanowię się czy tylko za to płacić 10 zł./miesięcznie..


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Usługa Multinagrywarki dla dekodera ICU 100 - kiedy dostępna?

U mnie dysk 1TB nie działa. Przynajmniej kiedyś tak było. Muszę spróbować, może coś się zmieniło pi aktualizacjach...

 

Ustawiłem próbnie nagrywanie w Multinagrywarce i zobaczymy co z tego wyjdzie...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Usługa Multinagrywarki dla dekodera ICU 100 - kiedy dostępna?

Rzeczywiście dużo z podstawowych kanałów nie można nagrywać w opcji multinagrywarka i jest to spowodowane umowami z poszczególnymi nadawcami. Zarówno nagrywanie na dysk fizyczny jak i na multinagrywarkę ma swoje wady - ograniczenia ilościowe i dostępności kanałów. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby udostępnienie możliwości nagrywania w tym samym czasie na dysku i w multinagrywarce, teraz możemy wybrać tylko albo jedno albo drugie, jak ustawimy nagrywanie na multinagrywarkę, to dysk jest wyłączony. Jednoczesne nagrywanie w dwóch opcjach pozwoliłoby zniwelować ograniczenia, przynajmniej w pewnym stopniu.