Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

UHD 88- jak uzyskać pogdgląd opisu aktualnie oglądanego programu


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 31
  • 0

UHD 88- jak uzyskać pogdgląd opisu aktualnie oglądanego programu

Witam,

od 3 dni mam telewizję Orange po światłowdzie w opcji 1+2 multiroom- jeden dekoder ICU100 i 2 UHD 88.

O ile na dekoderze ICU100 bezproblemowo mogę wyświetlić opis aktualnie oglądanego programu (przycisk "i" na pilocie), tak na pozostałych dwóch (UHD 88) nie mam pojęcia jak je zmusić do wyświetlenia tych informacji.

Przy instalacji otrzymałem 3 takie same piloty (i nie są to te z instrukcji dla UHD 88).

 

icu100_pilot_opis.png_1.0_.png

 

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak zmusić UHD 88 z tym pilotem do wyświetlenia opisu programu?

Z góry dziekuję za pomoc.

 

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

UHD 88- jak uzyskać pogdgląd opisu aktualnie oglądanego programu

@Mieschko , Pokazałeś pilota do ICU 100. Może na nim można zdiagnozować usługi TV oraz skorzystać z interaktywnego serwisu pomocy w Samsung ICU 100 na kanale 998 przy pomocy testów?

A jak nie, to na czacie za darmo (czynny do 21:30) opisz problem i uzyskasz pomoc.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 31
  • 0

UHD 88- jak uzyskać pogdgląd opisu aktualnie oglądanego programu

Tak, pokazałem pilota od ICU 100m, bo dostałem 3 szt. takich pilotów... Do tych dwóch modeli dekoderów te same piloty...

 

Rozmawiałem na czacie z Orange, chyba coś jest nie dokońca proawidłowo z pilotami, gdyż został wysłany monit do techników montujących, celem sprawdzenia poprawności...

Czy ktoś z użytkowników UHD 88 może mi napisać jakiego pilota używa do tego dekodera???


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

UHD 88- jak uzyskać pogdgląd opisu aktualnie oglądanego programu

uhd 88

W tym artykule znajdziesz pilot do uhd 88. Chociaż nie powinno mieć to znaczenia jeśli chodzi o działanie.