Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU 100 - poziom i jakość dźwięku żenua...

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 - poziom i jakość dźwięku żenua...

Było pisanie w temacie coś tu wkleił link, dekoder Orange to średnia klasa, nie oczekuj więc zmian poprzez aktualizację oprogramowania, układ foni pozwala na ograniczoną regulację, więc może być ciszej czy głośniej, tak w granicach 20 decybeli, widocznie w ICU100 ten układ nie daje tak dużego wzmocnienia, jak to co w TV oglądasz, czy na innym sprzęcie, Orange oferuje sporo usług, Canal+ tylko telewizję, trochę dekodery mają lepsze, ale fonia i obraz też średnia  miałem dekoder od nich, zrezygnowałem jednak i przeszłam teraz na to co przez internet oferują, jest 2x lepszy obraz i dźwięk 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Samsung ICU 100 - poziom i jakość dźwięku żenua...

@Anonim  masz rację od dawna przerabiam temat deków od teraz PC+, dawniej NC+, N i męczy je ta sama przypadłość z fonią (na jednych kanałach ciszej, na innych głośniej) taki urok budżetówek od opa, choć gdyby odrobina chęci na etapie projektu, to można by zastosować układ uśredniający fonię (części nie są już tak drogie jak kiedyś). Osobiście radzę sobie z tym podobnie jak Ty, kino uśrednia dzwięk. To tyle moich wywodów o niby wyższości deków od PC+ pod względem fonii.

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 - poziom i jakość dźwięku żenua...

@slav72  jakość obrazu i dźwięku też w Cyfrowym Polsacie słaba  a kiedyś tylko z tej oferty żyli, klienci narzekali i dalej oglądali. Więc Orange nie jest taki zły, zresztą modernizuje ofertę i pewnie następca ICU100 już jest w planie, ci co tylko chcą ponarzekać, tu zagoszczą, czy będzie im w Canal+ lepiej, szczerze wątpię, ale to moje zdanie  więc proszę tego nie oceniać. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Samsung ICU 100 - poziom i jakość dźwięku żenua...

@Anonim  to tylko potwierdza fakt że deki od opów to masówka średniej jakości.

Z innej beczki, ja wyglądam i z niecierpliwością oczekuję androidboxa od Orange.