Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung Galaxy Watch LTE eSIM & sporadyczne, wręcz znikome aktualizacje softu


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Samsung Galaxy Watch LTE eSIM & sporadyczne, wręcz znikome aktualizacje softu

Kupiłem od Orange powyższy zegarek i z tego co widzę, to jeśli chodzi o terminowość aktualizacji oprogramowania, to takie samo dziadostwo jak z telefonami..

Kupiłem z Orange bo mam tu inne usługi i tylko tu jest możliwość normalnych rozmów poprzez LTE.

 

Moja obecna wersja softu zegarka to z kwietnia: R805FXXU1ESD6

 

Jak się okazuje do tej wersji w zegarkach R-805 z wolnej sprzedaży wyszło aż 8 aktualizacji z oznaczeniami softów:

R805FXXU1DSD2,

R805FXXU1DSB3,

R805FXXU1ESD8,

R805FXXU1ESE6,

R805FXXU1ESE2,

R805FXXU1ESE3,

R805FXXU1ESF1,

R805FXXU1ESH1.

 

Jak to możliwe, że aż tyle aktualizacji na ten zegarek z Orange jesteśmy w tył ? Gdzie to zgłosić, czyja to wina, że nikt nic z tym nie robi...?

Zrozumiałbym jedną, dwie poprawki/aktualizacje w tył, ale aż 8...? Orange olało już te zegarki całkiem i sprzedaje ze starym softem bez poprawek ?

 

 

 

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Samsung Galaxy Watch LTE eSIM & sporadyczne, wręcz znikome aktualizacje softu


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Samsung Galaxy Watch LTE eSIM & sporadyczne, wręcz znikome aktualizacje softu

To ja też wkleję, to co napisałem na końcu prawie linkowanego powyżej wątku i pierwszego postu:

 

To po co sobie i nam komplikujecie sytuacje, brandując system telefonu plikami z Orange.i opóźniacie wypuszczanie aktualizacji....?

Nie robiąc tego, nawiązując do powyższego postu - mniejsze będą koszty, nie trzeba będzie angażować specjalistów, zaoszczędzi się czas, itd.. i co najważniejsze, każdy użytkownik takiego telefonu kupionego u operatora na 100% byłby szczęśliwszy..

 

Dobrze, że już chociaż Orange nie wkleja swojego loga na każdym telefonie..

 

 

A ktoś kiedyś choć raz z Orange spytał Samsunga, czemu tak późno wypuszcza aktualizacje...? Pewnie nie..

  


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Samsung Galaxy Watch LTE eSIM & sporadyczne, wręcz znikome aktualizacje softu

Dzisiaj pierwsze Samsungi Galaxy S10 dostały już Androida 10 z czystym softem XEO, ciekawe co a to Orange ze swoimi zegarkami.. czy nadgonią choć trochę do nich aktualizacje....


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Samsung Galaxy Watch LTE eSIM & sporadyczne, wręcz znikome aktualizacje softu

Niestety, też zakupiłem ten zegarek w dystrybucji Orange zamiast np. na amazon w wersji niemieckiej. W Orange miałem aktualizację tylko RAZ - tuż po zakupie, podczas gdy - tak jak napisał @jarmk  , Samsung zdołał już wydać co najmniej 8 aktualizacji!

 

Wygląda tak, jakby po prostu Orange kompletnie zrezygnowało ze wsparcia tego sprzętu! Czy mógłbym prosić kogoś z załogi Orange o sprawdzenie tego tematu wewnątrz firmy? Np. @Artur - tak jak poprzednio przy moich  bojach o HD Voice w S7 Edge? 🙂 Z góry dziękuję za wsparcie !

 

Zaznaczam, nie chodzi o zwyczajowe pytanie "kiedy mój telefon z Androidem dostanie aktualizację", bo odpowiedzi znamy na pamięć. W tym przypadku to nie Android, tylko Tizen, nie telefon, tylko smartwatch. nie opóźnienie w aktualizacji o miesiąc, tylko prawie rok (?!). Sprzęt zapomniamy przez Orange...

 

Pozdrawiam, życząc przy okazji najlepszego w nowym 2020 roku!