Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komendy głosowe w dekoderze 4K stream


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 35
  • 0

Komendy głosowe w dekoderze 4K stream

Mam takie pytanie, jakie powinny działać komendy głosowe? Na tę chwile zauważyłam, że działa tylko regulacja głośności oraz włączenie konkretnej aplikacji. Czy to wszystko? 🤔

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Komendy głosowe w dekoderze 4K stream

Dekoder ma Asystenta Google wiec probowal bym wszystkich kombinacji z "OK Google". 😁

Tutaj masz przykladowe komendy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 35
  • 0

Komendy głosowe w dekoderze 4K stream

Wiem, że ma asystenta Google, chodzi mi o to, że reaguje tylko np na ścisz albo na włącz HBO max i jeszcze jak podam konkretny tytuł to włączy ale tylko z netflixa. Pytanie czy potrafi więcej xD 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Komendy głosowe w dekoderze 4K stream

Asystent Google obsługuje komendy związane z Android TV. Niestety sama telewizja nie ma pełnej obsługi. Ew aplikacje, które mają wsparcie asystenta. Disney+ też ma podobne funkcjonalności.

Wg mojej wiedzy Orange raczej tego nie planuje. Proponuję zgłosić pomysł https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly ale na szybką realizację bym nie liczył, bo w Polsce komendy głosowe są nadal niszowe.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 35
  • 0

Komendy głosowe w dekoderze 4K stream

Tak też myślałam, miałam tylko cichą nadzieje, że może robię coś nie tak. Z tego za zauważyłam to największe wsparcie ma Netflix i YouTube 😉