Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dysk zewnętrzny

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Dysk zewnętrzny

Dzień dobry posiadam dysk zewnętrzny firmy WD który jakiś czas temu podłączyłem do dekodera samsung icu 100 został sformatowany i zainstalowany lecz ze względu ze w tv lecą na każdym kanale te same filmy sformatowałem go ponownie na dekoderze przełączyłem nagrywanie na chmurę i odłączyłem dekoder po podłączeniu dysku do pc aby nagrać na nim pliki okazało się ze pc go nie widzi po ściągnięciu programu do formatowania został ponownie sformatowany ale pc i inne urządzania dalej go nie widza jak domyślam sie ze program który został zainstalowany po przez dekoder zaszyfrował go co moge zrobic w takim przypa

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dysk zewnętrzny

@Rafał32  witam musiał byś użyć tego programu  partitionwizard i przywrócić ustawienia dysku na te parametry powinien być widoczny dla komputera  a program partitionwizard na pc bedzie go widział i pomoże ci przywrócić parametry Bez tytułu.png

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Dysk zewnętrzny

Z tego co kojarzę to format PVR/VFat. Kodowany przez dekoder OPL. Nie odtworzysz nic na PC... gdzieś już na forum to było... tym programem można przywrócić dysk do formatu fat/ntfc

 

https://www.dobreprogramy.pl/AOMEI-Partition-Assistant,Program,Windows,33871.html

 

Znalazłem wątek:

 

https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Dekoder-Samsung-ICU-100-formatowanie-dysku/td-p/41803#U418...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dysk zewnętrzny

@Rafał32  witam musiał byś użyć tego programu  partitionwizard i przywrócić ustawienia dysku na te parametry powinien być widoczny dla komputera  a program partitionwizard na pc bedzie go widział i pomoże ci przywrócić parametry Bez tytułu.png


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Dysk zewnętrzny

Wszystko działa dzięki za pomoc 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dysk zewnętrzny

@Rafał32  Miło było pomóc wspaniale że działa 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Dysk zewnętrzny

@Citi2017 szacuneczek normalnie. Tu się fajnie wykazałeś Emotikon: Mrugający Sam bym lepiej tego tematu nie przedstawił.

Fajnie, że udało się dysk uruchomić Emotikon: Mrugający

 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dysk zewnętrzny

@ketrasaArtur  to tylko mała pomoc  🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Dysk zewnętrzny

@Citi2017 grzebanie w formatach i partycjach dysku już trzeba robić z głową. Dobrze opisany temat i fachowa porada Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dysk zewnętrzny

@ketrasaArturoj tam to tylko format 🙂