Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder WHD 80-instrukcja podłączenia w technologii kablowej

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80-instrukcja podłączenia w technologii kablowej

Jak wcześniej wspominałem w innym wątku, "odkurzać" rozpocząłem od instrukcji w formie papierowej, a skończyłem na internetowym wsparciu technicznym. Tam dałem upust swoim niepochlebnym komentarzom, ale i tak jestem dalej w lesie. Dekoder "stanął" na aktualizacji godziny na przedniej jego stronie, lecz na ekranie 32 calowego Samsunga nic a nic. HDMI i  resztę zestawu podłączyłem. Co prawda, nie ciśnie mnie i będę sobie eksperymentował wg. dostępnych instrukcji wtedy, gdy nikt nie będzie korzystał z tv. W umowie mam po IPTV. A zdjęcie poniżej, to wycinek tylko, na którym niżej jest Orange Ekspert, lecz po SAT.

Sagemcom WHD 80.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Dekoder WHD 80-instrukcja podłączenia w technologii kablowej

@Anonim  W takim razie, jeżeli usługa nie była nigdy aktywowana prawdopodobnie wygasł okres, w którym można było to zrobić. Nie jestem w 100% pewny, ale słyszałem o czymś takim. Infolinia powinna wiedzieć co robić 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Dekoder WHD 80-instrukcja podłączenia w technologii kablowej

@Anonim Podłączasz go przewodem ethernet czy po Wi-FI ? Jeżeli dekoder zaczął się aktualizować, to musiałeś wpisać ID i pin i system to przyjął. Więc tu jest OK. Zakładam, że masz miedź. Czy logując się w router masz aktywną usługę TV? 

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80-instrukcja podłączenia w technologii kablowej

@BORAX , ethernetem, ale w instrukcji jest też po WI FI jednocześnie P+ i P-, więc też przytrzymałem. W panelu FB zakładka tv ma wpisy, ale na przodzie z ikonami brak podłączenia tv. Mam po miedzi. No i tylko było widać boot i potem init (chyba). Nic z ID i pinu. Ekran nic a nic.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Dekoder WHD 80-instrukcja podłączenia w technologii kablowej

@Anonim  W takim razie, jeżeli usługa nie była nigdy aktywowana prawdopodobnie wygasł okres, w którym można było to zrobić. Nie jestem w 100% pewny, ale słyszałem o czymś takim. Infolinia powinna wiedzieć co robić 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80-instrukcja podłączenia w technologii kablowej

@BORAX , "Gdyby nie poszło to proszę napisać i przygotujemy zgłoszenie na wymianę w salonie, bo najwyraźniej padł od leżakowania."...15 minut przed końcem czatu Emotikon: Szczęśliwy Ale na platformie zrestartował i jutro się zobaczy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dekoder WHD 80-instrukcja podłączenia w technologii kablowej

@Anonim   z tym jednoczesnym wciśnięciem P- i P+ to naprawdę trzeba mieć zgrabne paluszki... sam ćwiczyłem to kilka razy zanim się udało. No i zegrać to z przyciskiem WPS (jak uparciuch przypominam, że nie może on być wyłączony w menu FunBoxa).

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80-instrukcja podłączenia w technologii kablowej

@Misiek62 , konsultant odradził mi po WI FI z uwagi na możliwość zajęcia całego pasma. Jutro kabelki w ruch pójdą, albo wymiana. Co mnie podkusiło po tak długim leżakowaniu? Nie wiem sam. FunBox 2 to cieniutki i bez możliwości rozwinięcia pytajników w panelu. A jak WPS, to nie filtrowanie MAC.

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80-instrukcja podłączenia w technologii kablowej

Już prawie 50 minut miga mi dwukropek pomiędzy wyświetlaną godziną i minutami...lecę po poradę na czat, bo nic się poza tym nie dzieje.

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80-instrukcja podłączenia w technologii kablowej

@BORAX , Twoja podpowiedź skłoniła mnie do ponownego kontaktu z konsultantką, która szybko uporała się z opisem problemu. Trzeba było na 10 sek. odłączyć zasilanie telewizora i dekodera, a następnie przyciskiem Source na pilocie telewizora przełączyć sygnał wejściowy na wejście HDMI i potem było z górki, chociaż to żonglowanie pilotem dekodera nie nastraja mnie optymistycznie. A wczoraj konsultant już był gotowy do zgłoszenia wymiany.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Dekoder WHD 80-instrukcja podłączenia w technologii kablowej


@Anonimnapisał(-a)

@BORAX , Twoja podpowiedź skłoniła mnie do ponownego kontaktu z konsultantką, która szybko uporała się z opisem problemu. Trzeba było na 10 sek. odłączyć zasilanie telewizora i dekodera, a następnie przyciskiem Source na pilocie telewizora przełączyć sygnał wejściowy na wejście HDMI...


Jeśli ty to zrobiłeś dopiero po sugestii konsultantki to rzeczywiście należy ci się ten mandat na niemanie 😄