Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder Samsung Bład S78-01


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 5
  • 0

Dekoder Samsung Bład S78-01

Dzień dobry 🙂 Kurier rano o 8 dostarczył mi nowy dekoder Samsunga z umową LOVE... około 10 podłączanie ... błąd S78-01 restart to samo.. telefon na infolinie Pani mówi ze dokumenty nie aktywowane przez kuriera w systemie...mówi ze aktywuje, (że mam dokumenty) zdalnie.. godzina 22,30 nowy dekoder nie działa dalej !! po co podpisana umowa jak nie działa ? chcę wymienić Funbox 2 na funbox 3 razem z umową ( jak wymieniają dekoder) nie da się :O:O:O:O Po co mam światłowód ?? po co mam orange jak nic się nie da ! Baaa .. kończy się umowa na TV i światłowód zamówiona rozmowa na stronie dzwoni konsultant pytam o ofertę i.... proszę sprawdzić na stronie !! szok.. . Czy Wam tylko zależy na pozyskaniu klienta a później """""JAKOŚ TO BĘDZIE """" ????

 

4 ODPOW. 4

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Dekoder Samsung Bład S78-01

Urok samodzielnego podłączania urządzeń. Pierwszą sprawą jest prawidłowe podłączenie dekodera z ruterem. Jak jest u Ciebie? Po wifi czy po kablu? Samsung ICU100? Jeżeli po kablu, sprawdź wtyczki, jeżeli po wifi, wyłącz ruter i dekoder na ok 30 sek. i podłącz ponownie... Pamiętaj, że każde zmiany konfiguracji powinny być zakończone restartem urządzeń...

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 5
  • 0

Dekoder Samsung Bład S78-01

nie jestem jakimś laikiem wiem jak podłączać sprzęt 🙂

Dekoder z ruterem jest podłączony po kablu 🙂 kabel hdmi i zasilanie też jest podłączone tam gdzie powinno być 🙂

Z po wifi sprawdzę jak już będzie działało 🙂 

 

okazało się że oranż nie otrzymał dokumentów od kuriera (brawo) i nie może włączyć usługi. Nawet po interwencji na profilu fb i rozmowie z konsultantem ( miało być włączone do 24H ), dalej nie działa.

 

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Dekoder Samsung Bład S78-01

Czekaj cierpliwie. Przypadki z kurierem to częsta przypadłość. Niestety jest weekend, więc pewnie dopiero jutro coś się ruszy...

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 5
  • 0

Dekoder Samsung Bład S78-01

czekamy 🙂 dobrze że nie oddaliśmy starego dekodera tego sagemcom, bo nic nie możnaby oglądać 🙂 

jak zacznie działać to napiszę 🙂 

 

W Samsungu widzę jest wejście optyczne, zobaczę jak działa jak podłączę Soundbar  🙂