Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak sygnału whd 80


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Brak sygnału whd 80

Witam, po podłączeniu dekodera do telewizora nie mogę nawet przeprowadzić sprawdzenia kanałów, pisze ciągle brak sygnału. Dekoder nowy, pierwszy raz podłączony, karta dobrze umieszczona, kabel sprawny i antena dobrze ustawiona gdyż jeszcze wczoraj działał w tym samym miejscu dekoder z cyfrowego Polsatu. Pytanie, mogę coś z tym zrobić, pomoc techniczna musi mi usługę uruchomić czy dekoder nie sprawny?

Dzięki z góry za odpowiedź 😉 

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak sygnału whd 80

A internet działa?
Masz internet po kablu czy mobilny?
Jaki masz router?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Brak sygnału whd 80

Nie, internetu nie podłączyłem bo nie mam na tyle długiego kabla a WiFi nawet nie mam jak połączyć bo nic nje mogę zrobić 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak sygnału whd 80

To niestety nie ukończysz konfiguracji.

A tv sat masz do internetu po kablu czy do internetu mobilnego?

Instrukcje masz tutaj https://www.orange.pl/omnibook/dekoder-sagemcom-whd-80

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Brak sygnału whd 80

Zaraz poszukam może jakiś kabel i sproboje to jakoś połączyć


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Brak sygnału whd 80

Znalazłem kabel, podłączyłem do internetu i poszło od ręki. Dzięki wielkie za odpowiedź i pomoc 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak sygnału whd 80

To super - miłego dnia 🙂

PS. Przy satce w Orange możesz w teorii "odpiąć internet" po pierwszej konfiguracji. Ale raz na kilka dni będą odświeżać się subskrypcje wykupionej oferty - bez internetu spowoduje to brak całej tv. Warto mieć więc na stałe podpięty internet do dekodera.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Brak sygnału whd 80

Mnie zawsze instruowali, że uprawnienia odświeżają się (raz na miesiąc) przez satelitę - zmieniło się?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak sygnału whd 80

Nie powinno, ale kto tam Orange wie 😉

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Brak sygnału whd 80

@bluesmanniak tak, uprawnienia przez satelitę, natomiast internet jest niezbędny do autoryzacji dekodera po ponownym włączeniu.

Kiedyś testy przeprowadziłem, na dekoderach UHD88 (stare modele), to nawet wystarczył internet od innego operatora (testy na fiolecie). Nowsze modele są już blokowane i w dodatku muszą być połączone bezpośrednio z routerem Orange