Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Masz minuty i masz SMS-y

Uwaga! Pakietu nie można uruchomić od 27.02.2020r. W zamian polecamy inne usługi obniżające koszty dostępne tutaj.

 

 

 

Pokaż szczegóły

Masz Minuty  i Masz SMS-y to usługa dostępna dla Klientów wszystkich planów taryfowych w Orange na kartę, poza Zawsze bez limitu.
W ramach usługi otrzymujesz bonus w postaci minut lub SMS-ów do każdego doładowania w zależności od wyboru wariantu usługi.

 

W ramach usługi masz do wyboru:

 • Bonus w postaci minut do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci komórkowych w Polsce ("Masz Minuty”) oraz w roamingu w ramach Strefy 1 i ze Strefy 1 do Polski zgodnie z Cennikiem usług w roamingu dla Abonentów ofert na kartę. Liczba minut przyznanych w ramach bonusu odpowiada wartości doładowania np. po doładowaniu za 25 zł otrzymasz 25 minut, a po doładowaniu za 10 zł otrzymasz 10 minut
 • Bonus w postaci SMS-ów do wykorzystania do wszystkich sieci komórkowych w Polsce („Masz SMS-y”) oraz w roamingu w ramach Strefy 1 i ze Strefy 1 do Polski zgodnie z Cennikiem usług w roamingu dla Klientów ofert na kartę. Ilość SMS- ów przyznanych w ramach bonusu odpowiada trzykrotnej wartości doładowania np. po doładowaniu za 25 zł otrzymasz 75 SMS- ów, a po doładowaniu za 10 zł otrzymasz 30 SMS-ów.

Dodatkowe informacje o usłudze:

 • SMS aktywacyjny jest bezpłatny.
 • Usługa aktywuje się w ciągu 24 godzin.
 • Usługa w obu wariantach jest cykliczna i odnawia się co 30 dni.
 • Opłata za każdy wariant usługi wynosi 1 zł na 30 dni i jest pobierana automatycznie ze środków pochodzących z doładowań.
 • W przypadku, gdy nie posiadasz wystarczającej ilości środków do pobrania opłaty za usługę w dniu, w którym powinna zostać pobrana, opłata za Usługę zostanie pobrana po najbliższym doładowaniu, o ile doładowanie nastąpi w ciągu 5 dni. Usługa zostanie wtedy automatycznie przedłużona od pierwotnej daty. Jeśli doładowanie nastąpi później niż w ciągu 5 dni usługa nie przedłuży się na kolejny miesiąc i zostanie automatycznie wyłączona.

 • Możesz aktywować oba warianty usługi (Masz Minuty i Masz SMS-y). Każdy wariant usługi należy aktywować osobno. W przypadku aktywacji obu wariantów usługi opłata pobierana jest osobno za każdy z nich.

 • Ważność bonusu wynosi tyle ile ważność ostatniego doładowania, jednak nie więcej niż 30 dni.

 

Aktywacja usługi

 

 • Masz Minuty: należy wysłać bezpłatny SMS o treści MINUTY pod numer 80700 (SMS jest bezpłatny, ponosisz tylko opłatę za aktywację usługi) lub wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod *101*64# i wybrać przycisk połączenia
 • Masz SMSy: należy wysłać bezpłatny SMS o treści SMS pod numer 80700 (SMS jest bezpłatny, ponosisz tylko opłatę za aktywację usługi lub wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod *101*63# i wybrać przycisk połączenia

 

Sprawdzanie ważności i ilości środków

 

 • możesz wysłać bezpłatny SMS o treści ILE pod numer 80700 lub
 • możesz wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod *101*64*1# i wybrać przycisk połączenia

 

Wyłączenie usługi

 

 • w wariancie usługi Masz Minuty należy wysłać SMS o treści STOP.MINUTY pod bezpłatny numer 80700 lub wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod *101*64*00# i wybrać przycisk połączenia
 • w wariancie usługi Masz SMS-y należy wysłać SMS o treści STOP.SMS pod bezpłatny numer 80700 lub wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod *101*63*00# i wybrać przycisk połączenia.

 

Regulamin

Regulamin usługi "Masz minuty i masz SMS-y"

 

 

Jeśli przeczytaliście informacje powyżej i macie pytania dot. tej usługi, to załóżcie nowy temat w kategorii Moje usługi - Na kartę. Podczas tworzenia tematu wybierzcie etykietę "promocje".

Historia wersji
Nr wersji
9 z 9
Ostatnia aktualizacja:
marca 2020
Zaktualizowano przez:
 
Etykiety (4)
Autorzy