Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet stacjonarny w Orange

Internet stacjonarny w Orange to propozycja dla wszystkich tych osób, które potrzebują stałego dostępu do internetu. W ofercie Orange dostępny jest w wielu opcjach prędkości, dzięki czemu każdy Klient może wybrać coś dla siebie i łatwo łączyć ofertę internetu w korzystnych pakietach z telewizją i telefonem stacjonarnym.

 

Neostrada do 80 Mb/s

Tradycyjny internet stacjonarny z prędkością do 80 Mb/s oparty jest na technologii xDSL, co oznacza, że transfer danych dokonuje się poprzez niewykorzystane pasmo wyższych częstotliwości, dostępne na zwykłej linii telefonicznej. Dostępny jest w 3 prędkościach:

  • do 10 MB/s
  • do 20 MB/s
  • do 80 MB/s

Wskazówka: podawane w ofercie prędkości są prędkościami maksymalnymi. To jaką prędkość będzie osiągał internet w Twoim domu, zależy od tego czy będziesz z niego korzystał przewodowo, podpinając kabel modemu bezpośrednio do komputera, czy przewodowo, łącząc się z siecią WiFi.

 

Modem do Neostrady

Do każdej z opcji, przy zakupie Neostrady otrzymujesz modem Orange FunBox 2.0, z którego korzystasz przez cały czas trwania umowy.

 

Opłaty za Neostradę

Koszt zamówienia Neostrady zależy nie tylko od wybranej opcji prędkości, lecz także od tego, czy masz już telefon stacjonarny. Jeśli nie korzystasz z telefonu stacjonarnego, do opłaty abonamentowej należy doliczyć opłatę za utrzymanie łącza w wysokości 10 zł.

 

Wskazówka: jeśli szukasz najlepszych ofert i najniższych cen, 
zamów Neostradę na www.orange.pl, gdzie zawsze dostępne są
korzystne promocje i gadżety dodawane do zamówienia.

Światłowód do 1 Gb/s

Dla osób, które z internetu korzystają dużo i często, korzystniejszym rozwiązaniem jest internet światłowodowy, gwarantujący prędkość nawet do 1 Gb/s i stabilne połączenie. Tu informacje przenosi promień lasera, przesyłany specjalnym włóknem, co sprawia, że łącze jest bardziej odporne na zakłócenia wywołane przez silny wiatr czy intensywne opady deszczu.

 

Prędkość Światłowodu

Światłowód dostępny jest w trzech prędkościach:

  • do 300 Mb/s
  • do 600 Mb/s
  • do 1 Gb/s
Wskazówka: jeśli dużo grasz na komputerze, 
często ściągasz pliki i masz dość
buforujących się w nieskończoność filmów - wybierz Światłowód.

Modem do Światłowodu

Do każdej z proponowanych opcji otrzymujesz modem Orange Funbox 3.0, który umożliwia korzystanie z internetu na pełnej prędkości.

 

 

Jeśli zapoznaliście się z powyższymi informacjami i macie pytania dot. internetu stacjonarnego oferowanego przez Orange, to załóżcie nowy temat w kategorii Moje usługi - Internet domowy. Podczas tworzenia tematu wybierzcie stosowną etykietę - "Orange Światłowód" lub "Neostrada". A jeżeli macie same uwagi do zawartości artykułu, to zapraszamy do komentarzy TUTAJ.

Historia wersji
Nr wersji
10 z 10
Ostatnia aktualizacja:
marzec
Zaktualizowano przez:
 
Etykiety (2)