Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 13
  • 52
  • 3

Re: Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Nie wygrałem? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Artur uff było ciężko - mama wyedukowana z obsługi aplikacji. Z czym miała problemy - ogólnie w sposób łatwy szła jej obsługa aplikacji. Nie potrafiła się za to płynnie wylogować. Aplikacja na WP. Ogólnie mamie obsługa samego smartfona sprawia pewne utrudnienia, dlatego używa na co dzień prosteszej słuchawki, ale...nie było tak źle, pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

ps. i hasło wymyśłiła sama 😜 To teraz zostaje tylko trzymać kciuki za mamuśkę 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Ptaszki ćwierkają, że komisja wyłoniła zwycięzców I edycji i właśnie się z nimi kontaktuje. Jeśli uda się dodzwonić do wszystkich to wyniki pojawią się na stronie konkursu jeszcze dzisiaj. Jeśli się nie uda to tuż po weekendzie, gdy będą potwierdzeni wszyscy zwycięzcy I etapu.

Ja trzymam za Was kciuki, a Wy nie wyciszajcie telefonów! : ))

 

 

Update

Odnośnie pomysłu opublikowania haseł, które wygrały to wydaje się fajne, bo rzeczywiście pozwala poznać gust komisji i dodaje konkursowi wiarygodności, ale mamy przykre doświadczenia... Wiecie, to wybór subiektywny, no i wtedy zawsze znajdzie się ktoś, kto powie, że "jemu się nie podoba i bez sensu, że wygrało". W ten sposób budzą się nie prowadzące do niczego dyskusje, a wygranym jest smutno, że są źle oceniani. Serio, widziałem to już parę razy takie sytuacje i to przykre. Dlatego w tym konkursie nie planujemy publikowania wyników, chyba regulamin nam nawet na to nie pozwala, za to jeśli ktoś z wygranych będzie chciał podzielić się swoją pracą i nie boi się krytyki to serdecznie zapraszamy do opublikowania tekstu tutaj 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Czy jesli wysle haslo, to powiniem otrzymac jakies potwierdzenie na mailu albo sms-em?

Pozdrawiam


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Artur napisał(-a):

Cześć @PaulinaAnna, dane zwycięzców (imiona, pierwsze litery nazwisk, miejscowość) będą publikowane na stronie konkursu, czyli konkurs.mojorange.pl zawsze wkrótce po zakończeniu każdego etapu, czyli tuż po:

  • 23 września (spośród odpowiedzi zgłoszonych od 5 do 18 września)
  • 7 października (19 września – 2 października)
  • 21 października (3-16 października)
  • 4 listopada (17–30 października)
  • 18 listopada (31 października – 13 listopada)
  • 2 grudnia (14–27 listopada)

Powodzenia!

 

Update: Wyniki są podawane na stronie, gdy uda nam się skontaktować ze wszystkimi zwycięzcami, więc od dnia wyłonienia zwycięzców do chwili opublikowania wyników na stronie może minąć od kilku godzin, do kilku dni.

 

 

No właśnie Smutny mężczyzna nie dzwonili do mojej żony ... Mrugający mężczyzna a "wyników" nie widzę.

 

PS. zupełnie przypadkiem trafiłem dzisiaj na starym forum info o podobnym konkursie prawie 2 lata temu...

 



Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


kbandrew napisał(-a):

Czy jesli wysle haslo, to powiniem otrzymac jakies potwierdzenie na mailu albo sms-em?

Pozdrawiam


@kbandrew Jakoś nie zauważyłem informacji o wprowadzeniu tej funkcjonalności powiadamiania... na pewno była strona, którą wklejał @Artur.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Artur napisał(-a):


Ja trzymam za Was kciuki, a Wy nie wyciszajcie telefonów! : ))

 

Update

Odnośnie pomysłu opublikowania haseł, które wygrały to wydaje się fajne, bo rzeczywiście pozwala poznać gust komisji i dodaje konkursowi wiarygodności,


  Cosik nikt nie chce zadzwonić.... 😞    Ale nic to - są następne etapy. 😄

@Artur - tu nie chodzi chyba o gust komisji a raczej o przeznaczenie tego hasła. Bardzo rzadko można trafić w hasło które ma charakter uniwersalny. Chodzi tu o treść, układ jak i wielkość czyli ilość słów czy liter.

Inne pasuje na stronę internetową, inne do nagłówka, inne hasło do rozsyłania mailem, inne do reklamy TV czy radiowej.

  Oznacza to że trzeba znać przeznaczenie takiego hasła reklamowego bo inaczej to jest taka "randka w ciemno" .

Albo się trafi albo nie.

 Chyba że założenie jest takie że "hasełka wymyślajcie a my już je gdzieś wpasujemy"... 😄

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Jozefg masz sporo racji, ale trzeba do tego podejść jak do zabawy 🙂 Każdy z nas chciałby wygrać taki super sprzęt, ale.......ja nawet śpię z tym telefonem w którym jest simka która bierze udział w konkursie 😜 Z uwaki na to że często pracuję w nocy, a śpię w dzień, to 😜 😜