Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

tryb uśpienia Airbox 2

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

tryb uśpienia Airbox 2

Witam, mam problem z nikającym Wifi, a tryb uśpienia wgl nie da się wyłączyć... 

ponowne włączenie wifi pomaga jedynie po restarcie airboxa. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 7
  • 3
  • 2

tryb uśpienia Airbox 2

To nie ma nic wspólnego z systemem Operatora. Teraz każde urządzenie mobilne ma wbudowany tryb uśpienia i nie da się go na stałe wyłączyć.

Chyba, że zbyt szybko ten tryb się włącza to tylko przywrócenie ustawień fabrycznych przez Panel Konfiguracujny, bądź obok baretii jest schowany przycisk reset.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

tryb uśpienia Airbox 2

Spróbuj zresetować router całkowicie może to coś pomoże.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

tryb uśpienia Airbox 2

niestety to nie działa 🙂  

Anonim

Nie dotyczy

tryb uśpienia Airbox 2

@Mateoss a za każdym razem podajesz PIN jak łączysz się z siecią?? Włącz sobie auto zapamiętanie, powinno to pomóc. Wejdź w: Ustawienia -> Bezpieczeństwo-> Auto-sprawdzanie PIN -> tam klikasz "włącz" , wprowadzasz PIN i klikasz "zastosuj". Daj znać czy pomogło. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

tryb uśpienia Airbox 2

już to zrobiłem wcześniej, juz  nie mam pojecia co może blokowac ten tryb uspienia że jest ciągle właczany.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

tryb uśpienia Airbox 2

Ale zrobiłeś reset do ustawień fabrycznych?
Anonim

Nie dotyczy

tryb uśpienia Airbox 2

@Mateoss zostaje Ci chyba tylko telefon do BOK, niech sprawdzą wszystkie ustawienia w systemie. Ja więcej pomysłów już nie mam. Chyba że siada Ci router?? 


Pracuję w Orange
  • 7
  • 3
  • 2

tryb uśpienia Airbox 2

To nie ma nic wspólnego z systemem Operatora. Teraz każde urządzenie mobilne ma wbudowany tryb uśpienia i nie da się go na stałe wyłączyć.

Chyba, że zbyt szybko ten tryb się włącza to tylko przywrócenie ustawień fabrycznych przez Panel Konfiguracujny, bądź obok baretii jest schowany przycisk reset.

 


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

tryb uśpienia Airbox 2

@Mateoss Sprawdź czy w swoim urządzeniu masz najnowsze oprogramowanie Y858_FL_01.16_04, informacja jest dostępna w panelu do zarządzanie urządzeniem.

W tym sofcie dostępna jest opcja włączania/wyłączania uśpienia Wi Fi, która działa poprawnie. Jeżeli masz powyższą wersję softu to pozostaje jedynie oddanie do serwisu.
Jeżeli masz wcześniejszy soft to poniżej link do pobrania właściwej wersji

https://1drv.ms/u/s!AhRpEvdYSbdUwwrX-RFmOy7aLBMz

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

tryb uśpienia Airbox 2

Wszystko jest już ok, pomogło wyłączenie włączenie i ustawienie fabryczne takie rzeczy robiłem i jest wporządku 🙂