Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

sms za 33 zł


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

sms za 33 zł

Zapewne - i co to zmienia? Dostawca "usługi premium" tworzy odpowiedni obraz, na którym jest np. napisane "Chcesz dalej grać w pasjansa? Wpisz kod…" czy coś w tym rodzaju. A odnośnik albo "drobny druczek" informuje, że wiąże się z tym "usługa premium" etc. Osoba starsza czy mniej uważna chcąc dalej grać w pasjansa wklepie kod. I pozamiatane.

 

Powtarzam: jasny, czytelny komunikat Z POZIOMU OPERATORA, zawierający jednoznaczną informację o uruchomieniu usługi i jej koszcie. TAK / NIE. To by rozwiązało 90% tego typu problemów.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

sms za 33 zł

@Janhalb @Piotrekk85 jest jeszcze gorzej. Ostatnio do aplikacji odzyskiwałem hasło, a potwierdzeniem jest otrzymanie kodu SMS-em. Aplikacje obecnie są w stanie same odczytać sobie SMS-a i bez wiedzy użytkownika (zgoda pewnie udzielona w momencie instalacji aplikacji) pobrać sobie kod. Nic nie trzeba wpisywać.

Anonim

Nie dotyczy

sms za 33 zł

@ryszardmr  blokada usług Premium nie wystarczy, trzeba zablokować też subskrypcje i prenumeraty, piszesz o grach, te darmowe ze sklepu Google Play mają reklamy i inne niepożądane dodatki, więc aktywacja subskrypcji nawet nieumyślna jest łatwa, pozostaje napisać na @ do serwisu który obciążył ci konto, niech zwrócą kasę, można też reklamację do Orange wystosować, ale miej na uwadze że Operator nie odpowiada za działania klienta, gro chce korzystać z takich usług jak prenumerata czy subskrypcja, ci co nie chcą korzystać mają na portalu www Mój Orange, sekcja usługi > stosowne blokady, włącz wszystkie blokady na usługi z których nie korzystasz.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

sms za 33 zł

To ja jestem w innej (3-ciej?) grupie - chcę korzystać z usług ale tylko tych z których JA chcę korzystać!

Anonim

Nie dotyczy

sms za 33 zł

@bluesmanniak  rozwiń to co piszesz, bo nie łapię tego co piszesz... 😉

Świadomy użytkownik korzysta z tego co chce i nie ponosi ekstra kosztów, ja takim użytkownikiem jestem.

Internet obecnie i telefony wymaga minimum wiedzy o usługach, inaczej użytkownik narażony jest na zagrożenia, żaden Operator nie ochroni użytkownika przed zagrożeniami w sieci czy włączaniem niechcianych usług. Ja radykalnie do tematu podchodzę, mamie zablokowałem Dane Mobilne całkowicie i wszystkie usługi Premium/ Subskrypcje/ Prenumeraty, grosza ponad to co płacę, nie wygenerowała karta sim.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 77
  • 0

sms za 33 zł

Proszę zawodzić do biuro obsługi !!!...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 26
  • 0

sms za 33 zł

A na ile moze mnie naciagnąc orange max bo siyszalem ze tylko 35zl od wzeszlego roku taka ustawa.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

sms za 33 zł

@ryszardmr to nie Orange Cię naciąga, tylko firma u której aktywowane zostały usługi premium. Orange pełni tylko rolę pośrednika.

Czy zablokowane już zostały usługi premium?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 26
  • 0

sms za 33 zł

Uslugi zostaly zablokowane.To czemu orange przysyla rachunki a nie firma ktora naciaga na kase.ja umowe z orange podpisywalem a nie jakas firmą krzak


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

sms za 33 zł


@ketrasaArturnapisał(-a)

@ryszardmr to nie Orange Cię naciąga, tylko firma u której aktywowane zostały usługi premium. Orange pełni tylko rolę pośrednika.

 


Trzeba dodać, że pośrednika chętnego i nie robiącego NIC, aby do takich naciągnięć nie dochodziło. I sporo na tym zarabiającego.

 

Wybaczcie, ale irytuje mnie takie "wybielanie" operatora. Wystarczyłoby minimum dobrej woli z jego strony, żeby naciąganie było znacznie trudniejsze.