Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

skarga na pracowników orange


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

skarga na pracowników orange

Chciałem złożyć skargę na pracowników orange lecz nie wiem gdzie bo niemoc jaka mnie ogarnęła posuwa mnie do tego kroku.Może ktoś z pracowników,kierowników czy szefów to przeczyta i mi pomoże.A sprawa jest taka:1.Podpisanie umowy z przeniesieniem numeru nie załatwiona przez konsultanta2.Reklamacja uznana lecz nie załatwiona od razu przez doradce ds.klienta telefon od tej Pani i wysłanie mnie do salonu gdzie sam załatwiałem sprawę choć wina była po stronie orange.3.Zgodnie z wytyczną przeniosłem w salonie numer na kartę tak jak Pani doradca kazała lecz do tej pory nie mam rozmów wychodzących bo nadal numer jest na karcie a nie na abonamencie choć zapewniała że jak numer będzie aktywny na karcie to od razu go przeniosą4.Na czacie trzy osoby przełączały się między sobą i też mi nie pomogły klasyczna formułka 7 dni czekania choć sprawa miała być załatwiona od razu.Pomóżcie bo nie mam już sił do nich!!!

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

skarga na pracowników orange

Niestety z poziomu forum nikt nie ma wglądu w zaplecze. Na infolinii możesz poprosić o kontakt z dyżurującym kierownikiem sekcji Contact Center. Re może spróbuj napisać do kogoś z biura prasowego.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

skarga na pracowników orange

Nie bardzo widzę gdzie przed chwilą wszedłem tam i wiem bardzo gdzie i do kogo pisać.Wchodząc na kontakt otwiera się standardowe okno nasz orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

skarga na pracowników orange

Najlepiej napisać do rzecznika Orange ale obecnie Wojtek jest na urlopie. Więc może na ogólną skrzynkę biuro.prasowe@orange.com

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

skarga na pracowników orange

Może tak czy ktoś z forumowiczów składał skargę do rzecznika konsumentów.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

skarga na pracowników orange

Ok spróbuję tutaj.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

skarga na pracowników orange

Ja składałem. Ale to warto pisać do rzecznika konsumentów po wyczerpaniu drogi reklamacyjnej w Orange. Bo szybkie to nie będzie.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

skarga na pracowników orange

Reklamacje mam uznaną tylko opieszałość któregoś z pracowników chętnie bym napisał do Pani doradcy ds.klienta która zapewniała że wszystko pójdzie bez żadnych problemów ale niema możliwości wysłania wiadomości zwrotnej co jest bardzo dziwne.Zamykają się bardzo hermetycznie podał bym nazwisko tej Pani a boję się że złamie jakieś przepisy.