Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przedłużenie umowy - i tak trzeba zapłacić więcej


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

przedłużenie umowy - i tak trzeba zapłacić więcej

Witam!

Analizuje moje przedłuzenie. A mianowicie we wrzesniu konczy sie umowa obecny smart plan multi II 49,90 - ma duz ilość minut wszędzie (na stacjonarne, do innych sieci itd). W chwili go zakładania dodali jeszcze samsunga core plus. Obecnie proponuja mi abionamnet 35 zł + 15 zł za telefon razem 50zł, ale za stacjonarne musze doplać 10zł co w poprzednim abonamencie miałem mozna powiedzieć gratis. Jeśli wybiore sam obonament to zapłace 40zł miesięcznie.ale bede bez telefonu. Czy ktoś juz to analizowala i znalazł inne wyjście niz rozwiązanie umowy?........

6 ODPOW. 6

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

przedłużenie umowy - i tak trzeba zapłacić więcej

Teraz tylko i wyłącznie można dokupić rozmowy na stacjonarne w pakiecie za 10zł. No jedynie że weźmiesz jeszcze droższy abonament. 🙂 Niestety nie ma tu czego analizować...

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

przedłużenie umowy - i tak trzeba zapłacić więcej

... albo do innej sieci np.29,90 bedę powyzsze miał


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

przedłużenie umowy - i tak trzeba zapłacić więcej

Spróbuj coś wynegocjować przez infolinię,może coś Ci się uda zdziałać.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

przedłużenie umowy - i tak trzeba zapłacić więcej

Zadzwoń na *400 i może potarguj się na bezpłatny pakiet na stacjonarki lub w jakimś rabatem.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

przedłużenie umowy - i tak trzeba zapłacić więcej

Mało się da... ale aktywuj nową umowę przez link mbanku lub orangefinanse tam sa fajne oferty za nowa umowe 150-350 zl i za przedłużenie tez ... Bonusy dla nowych i przedlyzajacych no i warto zobaczyć program payback, ostatnio nawet 40 000 punktow payback. Polecam bo za darmo.
Anonim

Nie dotyczy

przedłużenie umowy - i tak trzeba zapłacić więcej

@greenmansf2 kolega @Astis bardzo mądrze Ci podpowiada, pozdrawiam.