Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z wysyłaniem smsów


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

problem z wysyłaniem smsów

Witam. Od kilku dni mam problem z wysyłaniem sms do 1 numeru,do innych jest to możliwe. Byłam dzisiaj w salonie orange i pani powiedziala mi,ze nie wie dlaczego tak jest co mnie oburzyło.. Nie wiem o co chodzi,bo oboje mamy wszystko aktywne i nikt nikogo nie blokował,a z tego co wiem to nie tylko u mnie pojawiła sie taka sytuacja. Czekam na szybką odpowiedz,z góry dziekuje.

4 ODPOW. 4

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

problem z wysyłaniem smsów

Podaje 3 mozliwości:

1. Wyłacz tel i wyciagnij kartę SIM. Ponownie odpal telefon z kartą.

2. Kontakt telefoniczny w BOK, a nie salon. (Salony są od sprzedaży)

3. Wymiana karty SIM w salonie.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

problem z wysyłaniem smsów

Upewnij się, że wpisujesz numer poprawnie. Powinien to być numer 9 cyfrowy albo 9 cyfrowy poprzedzony prefiksem +48. Szczegolnie, upewnij się, że nie wprowadzasz 48NrTelefonu (bez plusa na początku) lub +Nrtelefonu (bez prefiksu po plusie).

Jeśli jesteś za granicą, numer musi być poprzedzony prefiksem, a Ty nie możesz mieć wykorzystanego antybillszoka (zab. przed nadmiernymi kosztami w roamingu).


Wyłącz telefon i włącz go ponownie. Jeśli to nie pomoże, przełóż kartę do innego urządzenia.

Nie jest prawdą, że salony są od sprzedaży. To ich główne zadanie, ale mają obowiązek także udzielać pomocy klientom Orange - mogę jedynie wyrazić ubolewanie z powodu nieodpowiedniego zachowania pracownika.

Jeśli po przełożeniu, nadal nie będzie możliwe wysyłanie SMS-ów, możesz skontaktować się z działem technicznym na infolinii (polecam przez Mój Orange po zalogowaniu się za pomocą loginu i hasła)  lub udać się do salonu, w celu wykonania testu karty SIM i jej ewentualnej wymiany.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

problem z wysyłaniem smsów

Rzeczywistość salonowa wyglada zupełnie inaczej. Brak kompetencji, firmy nastawione na sprzedaż. Dizękuję. Nie generalizuje, bo zdarzają się perełki. Emotikon: Szczęśliwy

W salonach tez dzwonią na Obsługę i dają telefon klientowi, aby rozwiązac problem. Sprawdzam sam salony z ciekawości.

Anonim

Nie dotyczy

problem z wysyłaniem smsów

@Patrycja ja bym poszedl inną drogą - jeśli do innych wysyłasz smsy bez żadnych problemów, to......wyśłij z innego telefonu (inny numer) smsa do tego odbiorcy z którym masz problem. Myślę że to problem ten będzie dotyczył odbiorcy, może coś jest u niego nie tak. Pozdrawiam.