Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zostałem oszukany przez orange


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zostałem oszukany przez orange

Witam. Ostatnio napisałem reklamacje gdyż w 2015 roku podpisalem kolejną umowę tym razem dodatkowo oprócz abonamentu komórkowego doszła telewizja nc+ wszystko było ok. W 2017 podpisalem kolejną umowę jeszcze wcześniej byłem w salonie zapytać się co i jak pan konsultant sprawdził moje dane o wszystkim mnie poinformował oprócz tego że podpisując w 2017 umowę (na internet telewizję nc+ abonament komórkowy i telefon stacjonarny Orange Love) muszę podpisać rezygnację ma nc+ z 2015 gdyż umowa która była podpisana z błędnym nazwiskiem przez Pana konsultanta zostaje automatycznie przekształcona po 24 miesiącach na umowę na czas nieokreślony tak od 2017 płacę za telewizję nc + podwójnie. Reklamacji mi nie uwzględnili gdyż nie wyraziłem z własnej woli rezygnacji i nie dopytalem o to doradcy ale mi się wydaje że to doradca ma obowiązek poinformowania mnie o tym że muszę zrezygnować z dodatkowej telewizji żeby nie płacić podwójnie. Jestem juz klientem dość dobre 14 lat będąc na początku użytkownikiem na kartę po drodze przeszedłem na abonament doszły inne rzeczy wiec już chyba czas pożegnać się po takim niemiłym incydencie...

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Zostałem oszukany przez orange

To złóż jeszcze raz reklamację jak najszybciej i sprawdzaj kolejne faktury. Niestety na forum nie pomożemy. Radzę też się pospieszyć by nie minęło 12 miesieczny okres na składanie reklamacji.