Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zawyżony abonament

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 1

Zawyżony abonament

Mam 2 telefony komórkowe  na abonament i od pół roku dostaje dodatkową opłatę 9zł+VAT a jest to usługa - Paczka danych 3GB- po napisaniu maila do Orange [odpowiedz po 3 dniach] odpowiedż że ta usługa została aktywowana automatycznie przy numerach i moge z tego zrezygnować,moje pytanie do czego mi to jest potrzebne [ mam z abonamentem 3,50GB.] Jak to dezaktywować na Mój Orange.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Zawyżony abonament

@mania130455 zadzwoń do BOK i dezaktywuj te pakiety. Myślę że w Mój Orange również powinno dac się to zrobić, chyba że są to jakieś "inne" promocyjne pakiety, których nie ma w bierzącej sprzedaży. Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zawyżony abonament

Najlepiej zalogować się na Orange Online i w zakładki "usługi" sprawdzić czy jest możliwość dezaktywacji.

Anonim

Nie dotyczy

Zawyżony abonament

@mania130455 zadzwoń do BOK i dezaktywuj te pakiety. Myślę że w Mój Orange również powinno dac się to zrobić, chyba że są to jakieś "inne" promocyjne pakiety, których nie ma w bierzącej sprzedaży. Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zawyżony abonament

A jaki masz abonament? to na osobę prywatną czy na firmę?

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 1

Zawyżony abonament

Przeniesione numery firmowe z Plusa ale po 3 miesiącach przepisane na prywatne'',Orange Biz Krajowy za 35zł+vat.Na jaki numer zadzwonić do BOK.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zawyżony abonament


mania130455 napisał(-a):

Przeniesione numery firmowe z Plusa ale po 3 miesiącach przepisane na prywatne'',Orange Biz Krajowy za 35zł+vat.Na jaki numer zadzwonić do BOK.


Jeżeli masz smartfon z aplikacją "Mój Orange" to po zalogowaniu w dolnym prawym rogu masz ikonę dzięki której uzyskasz darmowe połączenie z konsultantem, albo odbędziesz darmowy czat.. wtedy możesz wyjaśnić wszystko co masz przypisane do konta, co możesz zmienić wyłączyć itp.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 1

Zawyżony abonament

Wczoraj byłem w salonie Orange i pani zadzwoniła sama i wycofała ten dodatkowy pakiet którego na Online nie było,konsulntant wspomniał coś że to było przypisane do umowy.

Anonim

Nie dotyczy

Zawyżony abonament

Oj pablo BIEŻĄCY przez Ż się pisze!!!! 😜 😜 Ach to szybkie odpisywanie 😜