Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowanie połączeń wychodzących na jeden numer


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

Zablokowanie połączeń wychodzących na jeden numer

Dzien Dobry mam pytanie czy jest jakas możliwość żeby zablokowac polaczenie wychodzące na jeden numer karta jest na abonament i korzysta z niej moja corka. Moze jakis kod czy przez moje orange jaki kolwiek sposób.i przepraszam ze tak nie w waszym temacie ale ma z tym duzy problem.

Zablokowanie połączeń wychodzących na jeden numer

 

-
* wątek wydzielony z tematu Pogaduchy 2.0 - moderator Kinga

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zablokowanie połączeń wychodzących na jeden numer

@Efek niedawno był podobny temat poruszany. Nie ma możliwości zablokowania połączeń wychodzących z poziomu konta Mój Orange lub kodem.

Można zablokować numer korzystając z blokady kradzieżowej. Połączenia przychodzące działają, lub też można zablokować.

Zadzwoń na infolinię BOK: 510 100 100 i tam konsultant założy blokadę oraz zdejmie w razie potrzeby.

Innego spodobu na zablokowanie połączeń nie ma.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Zablokowanie połączeń wychodzących na jeden numer

@ketrasaArtur blokada kradzieżowa blokuje wszystkie połączenia wychodzące i przychodzące. Zostawienie przychodzących jest błędem po stronie konsultanta, który w każdej chwili może zostać "naprawiony", więc nie korzystałbym z takiego rozwiązania.
A co do blokady połączeń na konkretny numer, to jeśli telefon nie ma takiej opcji, to ze strony sieci takiej możliwości niestety nie ma. Sugeruję sprawdzić w ustawieniach telefonu czy ma funkcję ograniczenia połączeń do wybranej grupy numerów.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zablokowanie połączeń wychodzących na jeden numer

Szukalem nawet w aplikacjach na androida i ku mojemu zdziwieniu nie ma aplikacji (przynajmniej ja nie znalazlem takiej), ktora blokuje polaczenia wychodzace