Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyłączenie subskrypcji Spotify


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Wyłączenie subskrypcji Spotify

Mam aktywną subskrypcję Premium przypisaną do mojego numeru telefonu. Chciałem ją wyłączyć wysyłając SMS o treści STOP SPOTIFY pod numer 80460 (tak jak podano w regulaminie). Niestety, nie da się - dostaje wiadomość 'Przepraszamy, ale nie możemy zrealizować twojego zgłoszenia'. Co mogę zrobić? Tak się dzieje już od stycznia

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wyłączenie subskrypcji Spotify

Wyślij zgłoszenie przez mój Orange/obsługa/zgłoś sprawę.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Wyłączenie subskrypcji Spotify

a z kolei sugeruję, wejść jutro od 7 do 21:30 na czata - zgłoszenia reklamacyjne będą pewnie rozpatrywane z kilkudniowym poślizgiem z uwagi na dni wolne. A tak, już jutro będziesz miała to z głowy 🙂

Wejście na czata możliwe jest:

  1. Ze strony kontaktowej (na dole pojawi się zaproszenie na czata w postaci małego niebieska dymka KONTAKT)
  2. Ze strony zgłaszania reklamacji (tutaj zdaje się, zaproszenie pojawia się tylko, jeśli trafisz od razu do doradcy, bez czekania w kolejce)

  3. Przez aplikację Mój Orange na telefony z Androidem 4.2+, Windows Phone 8/8.1/10, iOS (na dole wybierasz ikonkę słuchawki, a następnie czat z doradcą) 🙂

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Wyłączenie subskrypcji Spotify

@Monnx Podpytaliśmy w tym temacie i dostaliśmy potwierdzenie problemów w realizacji zgłoszeń. Przepraszamy za utrudnienia. Obecnie wszytko powinno już działać.