Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wszystkie formy złożenia reklamacji.

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Wszystkie formy złożenia reklamacji.

Nie ma takiego działu aby zadać takie pytani?! <wow>

--

Mam ustawione polecenie zapłaty i nagle przestało działać (w banku OK, jest ustawione, są pieniądze). W systemie OK - jest widoczne - polecenie zapłaty, jednak system nie pobiera opłaty za usługę.

Chce złożyć reklamację on-line i nie jestem w stanie.

Jest tylko zgłoszenie awarii, a reklamacji nie ma.

Proszę o informację jakie są formy złożenia reklamacji on-line po za telefoniczną (strasznie długo czasu zabiera rozmowa z konsultantem).

Po drugie, dlaczego 100 razy trudniej jest złożyć reklamację niż kupić produk

 

___________

* Temat przeniesiony z Inna oferta - moderator Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Wszystkie formy złożenia reklamacji.

Nie dokonywałeś jakiś zmian ? Aneks, nowa umowa itp? Na mój Orange sprawdź metodę płatności, zweryfikuj czy nie zmienił się numer konta do płatności na Mój Orange. Jeśli ok to Salon, Czat lub telefon do BOK. Nie ma mozliwości złożenia reklamacji na email lub jakiś e-formularz.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wszystkie formy złożenia reklamacji.

Chat z doradcą po zalogowaniu na mój Orange.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Wszystkie formy złożenia reklamacji.

@marektorun są zagadnienia, których max nie załatwi. I tu słusznie @Piotrekk85  wspomniał, że w tych godzinach które Tobie pasują jest dostępny tylko taki doradca. Jest jeszcze inne wyjście i chyba najszybsze do załatwienia sprawy. BOK - tam ustalisz wszystko na miejscu  z doradcą, który pomoże i podpowie. Masz więc wybór 

Zawsz możesz również złożyć reklamację pisemna na adres Orange Polska w Skierniewicach listem poleconym, ale to chyba za długa droga i rozpatrzenie sprawy trwa


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Wszystkie formy złożenia reklamacji.

Nie dokonywałeś jakiś zmian ? Aneks, nowa umowa itp? Na mój Orange sprawdź metodę płatności, zweryfikuj czy nie zmienił się numer konta do płatności na Mój Orange. Jeśli ok to Salon, Czat lub telefon do BOK. Nie ma mozliwości złożenia reklamacji na email lub jakiś e-formularz.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wszystkie formy złożenia reklamacji.

@marektorun reklamację złożysz online przez czat, poza tym sprawdź dokładnie to o czym mówi @Arti_Kn_Pl , być może dokonywałeś zmian w usługach i zmienił się numer konta, a wtedy bez modyfikacji ustawień polecenia zapłaty opłacanie rachunków tą formą będzie niemożliwe.