Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wcześniejsze wypowiedzenie umowy


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Wcześniejsze wypowiedzenie umowy

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Internet domowy (etykiety: Neostrada, Orange Światłowód) - Moderator Wiktor ◄

 

Od września przeprowadzam się do nowego mieszkania. Umowę mam do listopada 2020. Ile wynosi kara za wczesniejsze wypowiedzenie umowy? Czy mozna ewentualnie przepisać umowę na inną osobę albo zamontować internet w ramach tej umowy w innym lokum?

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wcześniejsze wypowiedzenie umowy

Karę możesz sprawdzić na bok http://orange.pl/kontakt

Przekazanie usługi innej osobie czy przeniesienie usługi pod inny adres można zlecić w dowolnym momencie umowy (o ile jest to możliwe technicznie i formalnie).

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Wcześniejsze wypowiedzenie umowy

Kwotę kary uzyskasz po kontakcie z BOK.

 

Przepisać na inną osobę możesz pod warunkiem, że nie jest to pakiet Orange Love. 

 

Najprostszym sposobem jest zgłoszenie chęci przeniesienia usług na nowy adres.

 

Jeseli na nowym adresie nie będzie możliwości technicznych świadczonych usług, które dotychczas posiadasz dostaniesz alternatywę w innej technologii. 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Wcześniejsze wypowiedzenie umowy

Taka ciekawostka Emotikon: Język.

W nowym Mój Orange można sobie samemu sprawdzić wysokość kary za zerwanie umowy:

zerwanie umowy.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Wcześniejsze wypowiedzenie umowy

@Wiktor , Ty jakieś fory masz, czy jak? Wcześniej od Ciebie mam, ale karę większą bym dostał Emotikon: Język Poza tym, jest małe ale w nazewnictwie niektórych usług, czyli pokaż i oblicz. Mogliby to ujednolicić. No i u mnie kalendarz ustawiony na sztywno w dwóch usługach na wrzesień. Jakiś bug.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Wcześniejsze wypowiedzenie umowy

Bo Ty @Anonim masz usługę pakietową Orange Love, na której dostałeś, w ramach oferty lojalnościowej, spooooore upusty (upusty na opłatach wynikających ze standardowego cennika).

 

Ja te upusty również otrzymuję - ale są o wiele mniejsze, bo dot. wyłącznie samej Neostrady.

 

A zasada jest następująca:

  • im większy upust - tym większa opłata "wyrównawcza" za wcześniejsze zakończenie przygody z usługą, na którą podpisaliśmy umowę Emotikon: JęzykEmotikon: Mrugający (tak skonstruowany jest ten świat, a wraz z nim umowa :Emotikon: MrugającyMrugający robot)

 

▬▬▬

O datach na sztywno postaram się wypowiedzieć jeszcze raz w tym temacie 🙂

 

▬▬▬

na marginesie jeszcze mały apel do autora tematu: jeżeli któraś z udzielonych odpowiedzi była dla Ciebie pomocna - to ją oznacz :). To byłoby baaaaardzo pomocne dla pozostałych użytkowników.