Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Video pass

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Video pass

Na czym polega usługa video pass. Mam ja w abonamencie. Wczoraj odpaliłem aplikacje nc+ i trochę oglądałem. Później stwierdziłem że jednak pobralo mi z konta internetowego a  iby miało być ze bez pobierania. Chyba że ja coś źle robie

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Video pass

Po czym wnioskujesz, że pobrało z limitu transferu danych w abonamencie? Rzeczywiście zauważyłeś, że cały transfer został odliczony, czy widzisz to jako pozycję w bilingu po prostu?

Jeśli masz aktywny Video Pass, to transfer danych polegający na podstawowej funkcjonalności wybranych aplikacji nie pobiera transferu danych z pakietów (taki transfer nadal będzie natomiast widoczny w bilingu). Podstawowa funkcjonalność dotyczy działań realizowanych w ramach serwerów aplikacji - w niektórych wypadkach część transferu może być rozliczana np. gdy aplikacja korzysta z modułów społecznościowych, reklamowych czy analitycznych, które powodują połączenie z innymi serwerami niż serwery serwisu/aplikacji.


Pamiętaj, że Video Pass nie zadziała, jeśli masz włączony np. VPN (nie wiem jak z np. z DOH) czy proxy. Video Pass ponadto działa wyłącznie w Polsce.

 

I jak zauważył @Matt55 na liście jest aplikacja Canal+, z tego co widzę to inna aplikacja niż nc+ go (wcześniej myślałem, że po prostu zmienili nazwę).
To wszystko co na tę chwilę mi przychodzi do głowy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Video pass

Jeśli usługa jest dostępna w abonamencie mobilnym w Orange (Plan Mobilny lub Orange Love) to wygląda na to, że prawdopodobnie nie obejmuje usługi nc+ go. Co prawda jest wymienione Canal+, ale zapewne może dotyczyć nowej usługi Canal+ telewizja przez internet (canaplus.com). Tutaj znajdziesz informacje jakie dokładnie usługi obejmuje pakiet video pass: https://www.orange.pl/lp/video-pass

W Orange Flex również są dostępne te same serwisy w ramach usługi video pass: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Video pass

Po czym wnioskujesz, że pobrało z limitu transferu danych w abonamencie? Rzeczywiście zauważyłeś, że cały transfer został odliczony, czy widzisz to jako pozycję w bilingu po prostu?

Jeśli masz aktywny Video Pass, to transfer danych polegający na podstawowej funkcjonalności wybranych aplikacji nie pobiera transferu danych z pakietów (taki transfer nadal będzie natomiast widoczny w bilingu). Podstawowa funkcjonalność dotyczy działań realizowanych w ramach serwerów aplikacji - w niektórych wypadkach część transferu może być rozliczana np. gdy aplikacja korzysta z modułów społecznościowych, reklamowych czy analitycznych, które powodują połączenie z innymi serwerami niż serwery serwisu/aplikacji.


Pamiętaj, że Video Pass nie zadziała, jeśli masz włączony np. VPN (nie wiem jak z np. z DOH) czy proxy. Video Pass ponadto działa wyłącznie w Polsce.

 

I jak zauważył @Matt55 na liście jest aplikacja Canal+, z tego co widzę to inna aplikacja niż nc+ go (wcześniej myślałem, że po prostu zmienili nazwę).
To wszystko co na tę chwilę mi przychodzi do głowy.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Video pass

Jutro sprawdzę Netflixa i HboGo  i podzielę się z uzyskanymi wynikami. Nie używam VPN i mieszkam w Polsce.