Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 37
  • 2

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@agat13 No i chyba dlatego miał przyjechać technik, Minęło 2 dni a technika jak nie było, tak nie ma


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 37
  • 2

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@agat13  To są normalne telefony podłączone bezpośrednio do gniazdka telefonicznego.

(np. PBX lub coś w tym stylu, numer nie był ISDN)?. Nic w tym stylu. Normalny telefon i normalne gniazdko telefoniczne.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@ivan46 Dawaj do mnie...mam ze 3 różne bramki, potestujemy  🙂

To i tak więcej niż może zrobić technik 😂

 

P.S. Od kiedy masz ten numer??


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@ivan46"To są normalne telefony podłączone bezpośrednio do gniazdka telefonicznego." Skoro to voip to telefon powinien być podpięty do modemu. Chyba, że odnosi się to do czegoś innego??


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 37
  • 2

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@sebaswiderskiMój telefon stacjonarny jako VoIP jest podłączony do routera FunBox 1, tak jak napisał @agat13 . Ja wspomniałem o tych telefonach analogowych z którymi nie mogę się połączyć. Jak na razie to mam takie 2 numery, z którymi nie mogę rozmawiać. "Połączenie nie może być zrealizowane".


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@sebaswiderski @ivan46  Miał na myśli gniazdo telefoniczne RJ11 w modemie


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@ivan46Czyli podsumowując. Możesz wykonywać połączenia a tylko z tymi dwoma numerami przy próbie połączenia jest komunikat "połączenie nie może być zrealizowane?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@sebaswiderski dodam, że nie dzieje się to za każdym razem (o ile dobrze zrozumiałem @ivan46 )

gdyby wycinanie połączeń było w 100% to można by było gdybać, że jest jakaś blokada połączeń przychodzących z tego numeru, ale takiej blokady nie ma. Nie ma również wychodzących po soft był wrzucony do modemu od nowa i modem był resetowany do fabryki...aparat telefoniczny chyba też

cuda, panie, cuda....

Ja bym wymienił FB1 na FB2...w akcie desperacji


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 37
  • 2

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@sebaswiderski  Opiszę w ten sposób: Sytuacja pierwsza. Ja jako telefon VoIP nie mogę połączyć się z telefonem analogowym (sklep), ale sklep może ze mną się połączyć.

Sytuacja druga;  Ja jako VoIP jest sytuacja odwrotna. Mogę połączyć się z telefonem analogowym (siostra), ale ona nie może się połączyć ze mną, bo ma taki sam komunikat jak ja "Połączenie nie może być zrealizowane".

 

@agat13  Ja takiej desperacji to nie mam, bo mam dodatkowo smartfona. Ale jak się płaci abonament za telefon stacjonarny, to połączenia mają być w 100% sprawne. Z analogiem nie miałem takich kłopotów, a teraz są.

 

____________________

* Scalono posty – moderator Kinga


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@ivan46 Jeszcze dopowiedz ile razy na ile połączeń się tak dzieje...Za każdym razem?