Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

Przy resecie do fabryki i tak jest wysyłany nowy plik konfiguracyjny...


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@agat13 nie zawsze


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@sebaswiderski Ot zaskoczenie, a ja myślałem, że zawsze.. No to przekaż informacje od czego to zależy, abyśmy i my wiedzieli...ten z automatu i ten wymuszony...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 37
  • 2

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@sebaswiderski 

Pożyczyłem telefon od sąsiadki, i efekt jest ten sam "Połączenie nie może być realizowane"

Na czacie prowadziłem korespondencję Z Maxem, i zamiast połączyć mnie z doradcą, to zgłosił usterkę technikowi. Tutaj nie jest potrzebny żaden technik, tylko żywa istota w postaci doradcy. Anulowałem zgłoszeniem bo co pomoże technik, ja internet działa prawidłowo


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@ivan46Rozumiem, że jako temat na czacie wybrałeś "obsługa usług" podałeś numer telefonu voip? Wpisz dodatkowo np"Połącz mnie z Doradcą, nie działa mi telefon voip".

 

 

Pozdrawiam


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 37
  • 2

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

Czatowałem z prawdziwym doradcą. Sprawa została zgłoszona do technika. Czekam z rozwiązanie😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@ivan46 Informuj o działaniach, bo temat ciekawy...

Kilka razy miałem problem z VoIP-em i przeważnie rozwiązanie leżało po stronie dostawcy. Reset modemu czy default ustawień to tylko wstęp do zabawy jaką jest kompatybilność telefonu internetowego z centralkami abonenckimi...


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@agat13Do tej oferty wystarczy zwykły aparat.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 37
  • 2

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@sebaswiderski 

Wiem. Tylko dałem się nabrać, że jak zostawię analogowe połączenie, to wzrośnie abonament. Tak się zastanawiam, czy nie wyłączyć usługę telefonu HD (VoIP)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Telefon stacjonarny - połączenie nie może być zrealizowane

@sebaswiderski Oczywiście. Mam podobną ofertę i zainstalowaną centralkę abonencką w domu (bo kto bogatemu zabroni? Tak samo jak moim kilku znajomym z dwukrotnie większymi posiadłościami...), stąd wiem, że czasem występują problemy na linii operator-centrala wewnętrzna. Dlatego interesuję się rozwiązaniami takich problemów

 

@ivan46 Zamienić zawsze zdążysz. Ważne, abyś zrobił wszystko, by dojść do rozwiązania tego problemu z  VoIP. Może to głupi szczegół, a psuje działanie całej usługi. Warto to sprawdzić...

 

_____________

* Scalenie postów – moderator Kinga