Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szybka płatność za uslugi.

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Szybka płatność za uslugi.

Mam pytanie - czy jest opcja szybkich płatności (np karta, blik, Google pay) za neo lub też inne usługi?  Ja za neo płacę przelewem ale zastanawiam się czy się nie da szybciej, chyba że coś przegapiłem.

Dzięki 

 

 

________________

*Temat przeniesiony z działu "Internet domowy" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Szybka płatność za uslugi.

Myślę że właśnie polecenie zapłaty jest rozwiązaniem w Twoim przypadku. Nie działa to tak jak zlecenie stałego przelewu gdzie różnica na fakturze może spowodować nadpłatę lub niedopłatę. W poleceniu zapłaty to Orange informuje bank o kwocie do zapłaty i bank przelewa tę kwotę automatycznie w terminie płatności faktury (działa to idealnie). 

Jeszcze jeden sposób ale mniej automatyczny - nie pamiętam czy na rachunku jest kod kreskowy ale w SkyCash jest opcja opłaty rachunku poprzez zeskanowanie kodu kreskowego. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Szybka płatność za uslugi.

W Mój Orange jest możliwość bezpośredniej płatności - płatność online (dodatkowy koszt 1 zł).

Zauważ że na FV masz też QR kod także wystarczy że go zeskanujesz i masz uzupełnione dane do przelewu. 

Najszybciej bezobsługowo polecam usługę Polecenie Zapłaty.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Szybka płatność za uslugi.

@tolek no właśnie wolałbym, żeby np dało się podpiąć kartę pod profil na Orange i by automatycznie pobierało mi środki (ewentualnie po wstępnej autoryzacji). robić przelew za każdym razem jest męczące 😛 a polecenia zapłaty też nie warto robić, bo czasem kwota abo jest wyższa lub niższa (na nieszczęście posiadam też telefon stacjonarny 😞 )


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Szybka płatność za uslugi.

Myślę że właśnie polecenie zapłaty jest rozwiązaniem w Twoim przypadku. Nie działa to tak jak zlecenie stałego przelewu gdzie różnica na fakturze może spowodować nadpłatę lub niedopłatę. W poleceniu zapłaty to Orange informuje bank o kwocie do zapłaty i bank przelewa tę kwotę automatycznie w terminie płatności faktury (działa to idealnie). 

Jeszcze jeden sposób ale mniej automatyczny - nie pamiętam czy na rachunku jest kod kreskowy ale w SkyCash jest opcja opłaty rachunku poprzez zeskanowanie kodu kreskowego.