Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szczęśliwe godziny nie działają


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Szczęśliwe godziny nie działają

beznadziejne to nowe forum jak tu sie zaklada temat ? szczesliwe godziny mi nie dzialaja 

7 ODPOW. 7

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Szczęśliwe godziny nie działają


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szczęśliwe godziny nie działają

@AdrianB: jak szczęśliwe godziny nie działają, to złóż reklamację przez Mój Orange lub czat http://orange.pl/kontakt

Anonim

Nie dotyczy

Szczęśliwe godziny nie działają

Tak jak pisze @Piotrekk85 złóż reklamację do BOK. My tutaj nie jesteśmy w stanie pomóc w takich problemach bo nie widzimy co się dzieje na Twoim koncie abonenckim.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 2

Szczęśliwe godziny nie działają

Szczęśliwe godziny rozliczane są na podstawie godziny rozpoczęcia sesji (połączenia między Twoim urządzeniem a stacją bazową). Jeśli sesja została nawiązana przed północą i nie została w żaden sposób przerwana dalej jest to traktowane jako transfer poza szczęśliwymi godzinami. Najlepiej jest kilka minut po 24-ej zresetować sprzęt - nawiązuje on wtedy nową sesję, która będzie się kwalifikowała do szczęśliwych godzin.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szczęśliwe godziny nie działają

Tak to działa, ale w regulaminie/cenniku ani słowa. Reklamację wg mnie warto złożyć.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 2

Szczęśliwe godziny nie działają

Pytanie - po co. W odpowiedzi reklamacyjnej dostanie tą samą informację, ponieważ jest to czynnik, na który operator nie ma wpływu.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szczęśliwe godziny nie działają

Nie do końca się zgodzę. To kwestia konfiguracji systemów teleinformatycznych. Niektóre pakiety są dniowe i jakoś Orange wie kiedy je wyłączyć (i nie czeka do zakończenia sesji).