Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak pozbyć się robocalls?

Anonim

Nie dotyczy

Jak pozbyć się robocalls?

Witajcie, trochę odkopię ten temat. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem dzwoniących robocalls. I tak jak przedmówca nie mam w zwyczaju zaznaczania marketingowych itp zgód, jednak dzwonią do mnie jak szalone. Jeden nr zablokuję to dzwoni z inną końcówką. Jest to bardzo uciążliwe. Czy macie jakieś sprawdzone metody na pozbycie się tego dziadostwa ? 

 

 

 

____________________

*Post wydzielony z tematu "Sprzedaż numerów" - moderator Wojciech.

17 ODPOW. 17

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Sprzedaż numerów

@Anonim  tylko apka wskazujaca na mozliwosc spamu...

Anonim

Nie dotyczy

Sprzedaż numerów

@agat13 Kiedyś w przypadku uciążliwych smsów można było napisać maila do firmy która te smsy przysyła, a z tym fantem nie mam pojęcia co zrobić.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Sprzedaż numerów

@Anonim długo masz już numer, na który przychodzą niechciane połączenia?

Być może numer jest po kimś, teraz są efekty. Prócz apki blokujący spam polecanej przez @agat13 można jeszcze zmienić numer.

Anonim

Nie dotyczy

Sprzedaż numerów

Nie, to jest numer z nowym prefiksem. Mam go od 4 lat.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Sprzedaż numerów

@Anonim jest możliwość wyszukania numerów w sieci i wycofanie zgód, aby nikt nie dzwonił. Problem, jeżeli numer jest w serwisie, gdzie do właściciela serwisu trudno się dostać. Miałem jeden fajny numer, ale nie było możliwości wycofania zgody, więc poznałem się numeru.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Sprzedaż numerów

@Anonim  w aplikacji na webowym koncie MO zgodę na umieszczanie w spisie abonentów odhacz i w ustawieniach telefonu ID spam zaznacz, a resztę blokuj. Zastrzeżone i nieznane też wyhacz. Zrób listę swoich, albo dodawaj, a resztę powinno dać się jakoś ogarnąć.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Jak pozbyć się robocalls?

@Anonim  dodawać te numery do bazy danych jako spam. Wyszukiwać w necie na stronach i serwisach czyje to usługi, numery i dodawać opinie. Przez to będą blokowane całe sekwencje zakresów numeracji takich spamerów. 

Apka pomoże

 

 

 

____________________

*Post poddany edycji - moderator Wojciech.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Jak pozbyć się robocalls?

W aplikacji Telefon, można zablokować nieznane numery i nastanie cisza, prywatny numery tak ustawiłem i zero spamu, domowy tylko to łapie, ale on w Play i mniej spamu, da się wytrzymać 😎

Anonim

Nie dotyczy

Jak pozbyć się robocalls?

@IreneuszCD Jeśli mówisz o tej apce systemowej, to nic to nie daje, ponieważ co rusz dzwonią z innej końcówki.