Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SmartPlan LTE Główny, wspólny pakiet i usługa Bez limitu - czy wspóldzielona


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 70
  • 96
  • 2

SmartPlan LTE Główny, wspólny pakiet i usługa Bez limitu - czy wspóldzielona

Dzięki za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi. 

Mam kolejne pytanie: 

W pakiecie współdzielonym mobilnego netu można włączyć ograniczenie zużycia danych na numer, koszt 2zł/miesiąc - czy tak?

Załóżmy, że mam  Smart Plan LTE Główny z pakietem 22.5GB (jeden numer główny, dwa dodatkowe), schodki wyłączone oraz na tym samym koncie abonenckim FreeNet 5GB. Dla numerów dodatkowych włączam usługę ograniczenia zużycia danych na 1GB.

Rozumiem, że działać to będzie tak: wszystkie trzy numery mogą zużyć ile chcą z pakietu 22.5GB, a po nim zadziała wspólny pakiet 5GB z FreeNet-a. Numer główny będzie mógł z tego pakietu zużyć ile chce, zaś numery dodatkowe zuzyją  z FreeNet-a po max 1GB. Po zużyciu danych z Free-Neta zadziała lejek. Czy dobrze to wyliczyłem?

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

SmartPlan LTE Główny, wspólny pakiet i usługa Bez limitu - czy wspóldzielona

Tak to działa. Tylko usługę trzeba włączyć oddzielnie na każdy numer dodatkowy w tym wypadku. Opłata to 2zl/numer/miesiąc.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 70
  • 96
  • 2

SmartPlan LTE Główny, wspólny pakiet i usługa Bez limitu - czy wspóldzielona

Czyli wydaje się, że znalazłem sposób na to, by dzieci żonie nie zużyły calego internetu Emotikon: Szczęśliwy

Gdyby w Smart Planie Głównym usługa Bez limitu danych obejmowała również 3G jak we FreeNecie, to bym nie kombinował z dodatkowym netem mobilnym, tylko zostawiłbym schodki. 

Ale niestety przebywamy często w miejscu, gdzie brakuje zasięgu LTE. A dzieciaki pakiet podstawowy zużyją w chwilę Emotikon: Mrugający

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

SmartPlan LTE Główny, wspólny pakiet i usługa Bez limitu - czy wspóldzielona

Mam nadzieję, że żona tego nie czyta 🙂