Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS o wykorzystaniu środków do wszystkich nr w pakiecie.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

SMS o wykorzystaniu środków do wszystkich nr w pakiecie.

Witam

Mam taki problem ze przed chwilą wszyscy urzytużytko w pakiecie otrzymali SMS o treści

 

"Wykorzystano 100% środków z dodatkowego pakietu do współdzielenia na koncie. Jeśli w ramach swojego numeru posiadasz jeszcze niewykorzystane środki z podstawowego pakietu GB w ramach abonamentu, będziesz z niego korzystał do czasu ich wyczerpania. Potem dalsza transmisja danych jest bezplatna, z ograniczoną prędkością. Jeśli nie posiadasz już podstawowego pakietu, na Mój Orange dowiesz się, jak dalej korzystać z internetu z pełną prędkością. Pozdrawiamy, Orange"

 

U mnie każdy ma internet tylko że nie współdzielony go . Ja np mam 10gb szybkiego internetu a pitpo bez limitu, a inny uzyużytkow na tylko 5 GB internetu ale wogóle nie używa . Nie wiem co ten SMS znaczy i ogólnie też poprzednio była sytuacja że zamiast 10gb szybkiego internetu mialem 9 i dostawaled 10 GB internetu za które musialem placic bez mojej zgody , i tak było na wszystkich nr w pakiecie. Wtedy wlaczylem stop schodki na wszystkich nr .

Proszę o pomoc.

DziekuDz

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

SMS o wykorzystaniu środków do wszystkich nr w pakiecie.

A nie przedłużyłes od połowy czerwca jakiejś umowy?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

SMS o wykorzystaniu środków do wszystkich nr w pakiecie.

Nie 

I przepraszam za błędy teraz wlaswła to przeczytałem .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

SMS o wykorzystaniu środków do wszystkich nr w pakiecie.

Tu na forum nikt nie ma wglądu w zaplecze. Jak nic nie było zmieniane ostatnio, to sugerowalbym się jutro podpytać na czacie.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

SMS o wykorzystaniu środków do wszystkich nr w pakiecie.

Błędy błędy i jeszcze raz błedy .


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

SMS o wykorzystaniu środków do wszystkich nr w pakiecie.

Ok dzięki