Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozwiązanie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Rozwiązanie umowy

Witam, posiadam Orange Love ( 3x telefon, tv, internet) Chcę zrezygnować z tv i internetu. Moja umowa kończy się 06.12.2019 Jak to zrobić najlepiej ? By zachować numery telefonów ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Rozwiązanie umowy

A więc tak opisuje temat dla innych:
Aby zrezygnować z usług love można zrobić to jedynie w salonie gdzie dostaniemy cały formularz w którym będzie zaznaczone to czy rezygnujemy z wszystkiego, czy np. przechodzimy na zwykły abonament. Należy pamiętać, żeby to uczynić nie później niż 14 dni przed końcem umowy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

23 ODPOW. 23

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozwiązanie umowy

Przenieść numery do innego operatora. W Orange nie zatrzymasz tych numerów poz zakończeniu umowy. Chyba, że przedłużysz umowę na same numery, ale tylko w Orange Love. W ofercie Orange Love nie ma cesji, ani przeniesienia numerów do innej oferty. Trochę na ten temat było pisane: https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/ama-informacje/page/1/thread-id/99

 

Jedynie zostaje konkurencja, więc wniosek o przeniesienie do konkurencji można już składać u nowego operatora, lub przedłużyć umowę w Orange Love. Inaczej numery mogą przepaść.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Rozwiązanie umowy

masz tylko jeden nr komórkowy w umowie na OL pozostałe dwa numery do odrębne umowy. nr który masz w OL aneksuj do planu komórkowego i po temacie

@ketrasaArturnie wprowadzaj ludzie w błąd. rezygnując z OL można zachować nr komórkowy tylko trzeba na niego podpisać aneks na zwykły abonament komórkowy!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozwiązanie umowy

@PARANOJA Chciałbym, żeby tak było jak piszesz. Przetestowałem zatrzymanie numerów na własnej skórze po zakończeniu umowy z OL. Z oferty OL nie można podpisać żadnego aneksu na ofertę abonamentową, np Plan Mobilny. Nie można też przenieść numeru do Orange na kartę. Oferta OL nie oferuje takich możliwości. Nawet nie da się cesji wykonać. 

Jeżeli nadal mi nie wierzysz, to zapytaj się kogokolwiek w salonie ORANGE, bądź zadzwoń do BOK.

Ja ze swoimi numerami uciekałem do konkurencji, żeby je zatrzymać. Jutro jest AMA z OL, więc też można zadać w tej sprawie pytanie.

 

Zobacz co OL z ludźmi wyprawia nawet w sytuacji losowej: https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Orange-Love-%C5%9Amier%C4%87-abonenta-Czy-wdowa-mo%C5%BCe-kontyn...

 

To nie jest złośliwość co pisz. Staram się przekazać informacje takie, jak mnie dotknęły w momencie zakończenia umowy. I to trzeba działąć szybko, aby numery nie przepadły.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Rozwiązanie umowy

@ketrasaArtur  piszesz w liczbie mnogiej a do OL masz przypisany jeden numer. reszta to sa niezależne kontrakty. kiedy chciałeś rozpakietowac nr z OL?
nie rozmawiamy tu na temat cesji.
wczoraj przenioslem nr z OL do planu komórkowego 😉
a to ze trafiasz na ludzi ktorzy tego nie potrafia to juz inna kwestia


ja sie trzymam swojej wersji i twierdze ze powielasz nieprawdę bo ktos cos tam Ci powiedzial


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozwiązanie umowy

@PARANOJA  To miałeś farta, że się Tobie udało. Ja tyle szczęścia nie miałem i nie powielam nieprawdy. Opisuję to, co mnie spotkało z ofertą OL i jak wybrnąłem z takiej sytuacji. Moja umowa trwała do 19 września 2019r. Możesz mieć odmienne zdanie, wolno Tobie.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Rozwiązanie umowy

@ketrasaArtur  ale to tak nie działa ze temu się udało a tamtemu nie 🙂
wszystkich obowiązuje ta sama zasada.
miałeś podać date kiedy chciałeś nr "wyrwać" z OL.

powielasz nieprawdę bo odpisujesz ludziom ze nie mogą nr przenieść z OL do oferty abonamentowej.
i zobacz, gdybym sie sugerował tym forum to pewnie bym tez bawił sie w przenoszenie numeru do innego operatora a potem powrót do Orange
dziwne ze nikt tu z moderatorów nie reaguje i nie prostuje nieprawdziwych informacji, a co za tym idzie my jako klienci jesteśmy wprowadzani w błąd. w końcu Orange odsyła w razie problemów na ten serwis
z drugiej strony to salony czy BOK tez opowiada nieprawdę  haha.

nie mam zamiaru Cie przekonywać jak jest bo skąd miałbyś wiedzieć czy mam racje czy nie.
ja juz wygadalem sie na ten temat 😉




Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozwiązanie umowy

@PARANOJA  W każdym bądź razie do OL już nigdy nie wrócę. Mało brakowało, a straciłbym numer telefonu przez tą wspaniała ofertę. Emotikon: Mrugający

 

@WabolMonster  Skoro @PARANOJA podaje informacje o możliwości przeniesienia numeru z OL na abonament, możesz postąpić według jego wskazówek.

 

Ja tego nie potwierdzam, bo mi się nie udało. W innym przypadku przenieś numer do innego operatora na kartę, to łatwiej będzie wrócić do ORANGE na dowolną już w tedy ofertę.

 

@WabolMonster  To już Twoja decyzja.

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Rozwiązanie umowy

Od niedawana jest też możliwość przejścia z Orange Love Internet,TV,Voip i komórka do Love Mini czyli Internet i komórka

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozwiązanie umowy

Czyli coś się zaczyna dziać, aby nie stracić numerów?

Trzeba podzwonić po konsultantach i sprawdzić co na AMA powiedzą na ten temat.