Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozwiązanie umowy z winy operatora bez zachowania okresu wypowiedzenia


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rozwiązanie umowy z winy operatora bez zachowania okresu wypowiedzenia

A na stronie z danymi nie masz usługi jako bonus gratis?

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Rozwiązanie umowy z winy operatora bez zachowania okresu wypowiedzenia

A od kiedy zauważyłeś, że opłata za mms jest pobierana?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Rozwiązanie umowy z winy operatora bez zachowania okresu wypowiedzenia

Witaj Adrianie,

czytając Twój post raczej można stwierdzić, że zapewne twoja umowa była podpisywana na 24 miesiące a tym samym jej koniec nastąpił w lipcu 2018r. Tutaj musiałbyś to dokładnie zweryfikować bo na okres 24 mies rzeczywiście posiadasz nielimitowane rozmowy na stacjonarne oraz nielimitowane mmsy. Natomiast przed upływem okresu rabatowania powinieneś otrzymać smsy informujące o fakcie, że za miesiąc te usługi będą dodatkowo płatne po 10zł każda ewentualnie info, że możesz je wyłączyć jeżeli nie chcesz płacić za te pakiety i wtedy za kazdego mmsa czy wykonane poł. na stacjonarne taryfikacja następuje zgodnie z cennikem. Niestety tak jest jeżeli chodzi o ofertę Smart planów ale zawsze możesz to zweryfikować na BOK.Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Rozwiązanie umowy z winy operatora bez zachowania okresu wypowiedzenia

Umowa na 36 miesięcy. Zorientowałem się parę dni temu. W aneksie jest napisane, że mmsy są w ramach abonentu na cały czas trwania umowy, z resztą cytowałem ten zapis. W moim Orange, również jest napisane, że korzystam z nielimitowanych sms-ów oraz mms-ów do wszystkich sieci. Dziękuję za aktywność w temacie, natomiast tylko pytałem, czy jeśli mam rację jest to podstawa do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia. A reklamację i tak złożę bo co mi szkodzi 🙂


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Rozwiązanie umowy z winy operatora bez zachowania okresu wypowiedzenia

Złóż reklamację. Jeśli się okaże, że faktycznie miały być to będzie korekta. Podstawą do rozwiązania umowy to nie jest.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Rozwiązanie umowy z winy operatora bez zachowania okresu wypowiedzenia

Reklamację już złożyłem i czekam 🙂 Dzięki wszystkim za zainteresowanie.

Pozdrawiam,

Adrian