Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozwiązanie umowy z piątku - orange love dla firm


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Rozwiązanie umowy z piątku - orange love dla firm

W piątek 26.11.2021 pojawiłem się w salonie stacjonarnym orange celem dobrania jednego numeru i smartphona do mojego konta orange love dla firm.

Wybraliśmy telefon, przyszedł czas podpisać umowę. System odrzucił umowę, ponieważ wybrany smartphone nie był już dostępny - w międzyczasie ktoś go kupił. 
Na siłę wybrałem inny telefon. Poczytałem o wybranym modelu w domu i jestem, rozczarowany.
Czy mogę wycofać się z umowy lub ją zmodyfikować a wybrany smartphone oddać? Słuchawka ma przyjść do paczkomatu, nie miałem możliwości obejrzenia jej w salonie bo nie była na miejscu dostępna.

12 ODPOW. 12

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rozwiązanie umowy z piątku - orange love dla firm

Anonim

Nie dotyczy

Rozwiązanie umowy z piątku - orange love dla firm

Odstąpienie od umowy przysługuje tylko jeżeli umowa została zawarta poza salonem. Więc w Twoim przypadku nie masz takiej opcji. 

 

Dodam jeszcze, że nawet jeśli klient podpisze umowę na abonament + telefon na odległość, a nie odstąpi od niej i nie obierze aparatu to wchodzi ona jako tylko SIM. 

 

Dlatego warto zawierać umowy na odległość bo wtedy jest ta opcja zmiany zdania. 

 

https://www.orange.pl/omnibook/odstapienie-od-umowy-na-uslugi-orange

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozwiązanie umowy z piątku - orange love dla firm

Czy klienci biznesowi poza promocjami mają możliwość odstąpienia od umowy nawet jeśli umowa by była podpisana poza salonem? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Rozwiązanie umowy z piątku - orange love dla firm


@ketrasaArturnapisał(-a)

Czy klienci biznesowi poza promocjami mają możliwość odstąpienia od umowy nawet jeśli umowa by była podpisana poza salonem? 


Jeśli to JDG to tak.

Anonim

Nie dotyczy

Rozwiązanie umowy z piątku - orange love dla firm

@ketrasaArtur na szczęście jakiś czas temu to się zmieniło.

 

Możesz odstąpić od umowy, jeśli spełniasz wszystkie poniższe warunki:

  • jesteś osobą fizyczną lub osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą/spółką cywilną
  • podpisałeś umowę i/lub odebrałeś urządzenie poza salonem Orange lub na odległość
  • nie minęło 14 dni kalendarzowych. 

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozwiązanie umowy z piątku - orange love dla firm

@Anonim @Arti_Kn_Pl dzięki za wyjaśnienie. Dobrze, że Orange uwzględnił również klientów biznesowych. Do niedawna nie było takiej możliwości poza promocjami.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Rozwiązanie umowy z piątku - orange love dla firm

@Anonim 

  • prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą
  • podpisałem umowę w salonie, urządzenie odbiorę w paczkomacie
  • umowa z dnia 26.11.2021

Dobrze zrozumiałem, że jest szansa to załatwić po mojej myśli? Tzn wycofać się z umowy?

 

Anonim

Nie dotyczy

Rozwiązanie umowy z piątku - orange love dla firm

@tulipan_skoro umowa była podpisana w salonie nie ma możliwości odstąpienia. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rozwiązanie umowy z piątku - orange love dla firm

Tak się zastanawiam 🤔, gdyż zgodnie z tym co podkreśliłem na niebiesko w screenie, kolega @tulipan_ od umowy nie może odstąpić bo podpisał ją w salonie, ale z urządzenia już może zrezygnować gdyż odbiór jest na odległość...

slav72_0-1638125080014.png

...i raczej mam rację 😁