Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Reklamacja opłaty


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Reklamacja opłaty

Mam problem z Orange, za każdym razem od zawarcia umowy źle naliczane opłaty, wiecznie reklamację i korekty, ale teraz to już przesadzili. W mój Orange widniało do zapłaty 97.88 zł po korektach i opłacie fv z grudnia, konsultant zresztą to potwierdził. Wchodzę w aplikacje żeby zapłacić a tu niespodzianka do zapłaty 215 zł mimo, że żadna fv nie została wystawiona w międzyczasie. Reklamacja nie przyniosła skutku, Pani jak zaczarowana powtarza że jest otwarta płatność na 215 zł i mam zapłacić blabla bla. Będzie odwołanie, a jak będzie trzeba to UOKiK, kolejny raz nie dam się zrobić w bambuko. 

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Reklamacja opłaty

A jakie jest Twoje pytanie ?
Może jest to opłata zaległej i już bieżącej faktury, mamy już luty jaki masz okres rozliczeniowy? Napisz coś więcej.

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Reklamacja opłaty

@JustynaocCześć. Justyna ile tych reklamacji złożyłaś? Kiedy była zawarta umowa? Jakie usługi był przed umową? a jakie po? Czy dostałaś jakąś odpowiedź na reklamację? Jaka była informacja w piśmie/mailu/sms odnośnie kwoty korekty i kiedy się rozliczy? Niestety bez tych informacji ciężko odnieść się do Twojej sprawy.