Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywrócenie numeru sieci Orange


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Przywrócenie numeru sieci Orange

Dzień dobry,

 

Sytuacja jest następująca, chciałbym przywrócić do sieci swój stary numer, którego byłem użytkownikiem w abonamencie w 2013 roku. Z powodu naliczenia znacznej ilości danych w podróży otrzymałem fakturę, której wtedy nie mogłem opłacić i w efekcie otrzymałem harmonogram spłat i wszystko zostało uregulowane a numer został wyłączony. Do przywrócenia numeru podchodziłem już w zeszłym roku po przeczytaniu wątków w tym temacie, zgłosiłem w salonie Orange wniosek o przywrócenie numeru do sieci, jednak otrzymałem odmowę z uzasadnieniem, że numer został wyłączony windykacyjne. Czy faktycznie nie ma fizycznej możliwości przywrócenia takiego numeru, numer był oryginalnie z sieci Orange, nie był od nikogo przenoszony oraz nie jest używany przez nikogo, podczas dzwonienia jest status "nie ma takiego numeru". 

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przywrócenie numeru sieci Orange

W wybranych taryfach jest usługa "numer na życzenie" za 500 zł (lub więcej). Jeśli jest wolny, to go otrzymasz.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przywrócenie numeru sieci Orange

@gmartinez długi czas już minął, aby odzyskać numer. Podejrzewam, że to może być bardzo trudne i kosztowne, albo nawet numer nie do odzyskania.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przywrócenie numeru sieci Orange

Raczej numer na życzenie nic nie da, jeśli gdzieś wisi na sklepowym haku jako starter.
Moim zdaniem brak szans na odzyskanie numeru.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przywrócenie numeru sieci Orange

Mi się wydaje, że ktoś przy reklamacji nikt nie weryfikował gdzie jest numer bo przy wyłączeniu windykacyjnym po 93 dniach - Orange za darmo nie podłącza ponownie numeru tego samego. Taka kara za brak płatności.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Przywrócenie numeru sieci Orange

Dziękuję wszystkim za informacje, czyli z tego co piszecie szanse na przywrócenie bardzo marne. Szkoda, że jest taki problem z tym przywracaniem numerów, tutaj co prawda sytuacja skrajna bo po bardzo długim czasie, ale generalnie o ile numer nie jest nigdzie przypisany, to co operatorom szkodziło by takie numery na wniosek przywracać (nawet za dodatkową opłatą). 

Spróbuję jeszcze przez starter z możliwością wyboru numeru, ale tam go pewnie nie znajdę znając życie 🙂

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przywrócenie numeru sieci Orange

@gmartinez zawsze warto próbować. Jeżeli nie trafił jeszcze do powtórnego obiegu i nie jest przypisany do startera, to może się udać. Daj znać, jakie efekty.