Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przepłaciłam za telefon jako stały Klient


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przepłaciłam za telefon jako stały Klient

Posty wydzielone z tematu "adres email do działu reklamacji" - moderator Wojciech.

 

Ja tez będę rezygnować z usług Orange jak można nie uznać reklamacji gdy kupując w salonie wciskał mi ich sprzedawca ze telefon jest o 100 zł droższy niż w ofercie z internetu ze strony Orange!!! Ponieważ stary pobiłam więc wziełam jednak w domu po sprawdzeniu okazało się że oczywiście przepłaciłam bo jako stały klient miałam zniżkę złożyłam reklamację na czacie bo nie ma innej możliwości !!! Teraz e mail z żądaniem potwierdzenia odbioru jest ważnym dokumentem to dlatego Orange nie ma e maila odnośnie reklammacji to jerst chore. Chore jest też to że dostałam odpowiedź że nie uznają reklamacji mimo że w każdym sklepie jest obowiązek sprzedać dla klienta towar po niższej cenie jeśli takowa jest

Obecnie piszę odwołanie oraz pismo do rzecznika praw konsumenta i oczywiście rezygnuję z usług Orange

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przepłaciłam za telefon jako stały Klient

Gdzie jest zapis prawny, że jest obowiązek sprzedaży po najniższej cenie?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 17
  • 1

Przepłaciłam za telefon jako stały Klient

Nopisz na bok orange albo poproś na czacie o wyjaśnienie


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Przepłaciłam za telefon jako stały Klient

Ceny w poszczególnych kanałach sprzedaży moga się różnić. Zawsze zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej lub poprzez kontakt z doradcą telefonicznym - możliwe jest poproszenie o kontakt w sprawie sprzedaży np. na czacie, wtedy doradca by zadzwonił z ofertą z kanałów zdalnych.

Tym samym, w salonie mogła być inna cena niż przez internet. To do klienta należy decyzja przez jaki kanał będzie chciał zawrzeć umowę.

 

Różne ceny przy zakupach przez internet oraz w punktach stacjonarnym jest standardowym rozwiązaniem z uwagi na wyższe koszty związane z funkcjonowaniem salonu. Ceny, które są podane na stronie internetowej dotyczą wyłącznie zakupu przez ten kanał sprzedaży.