Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przenoszenie numeru - oczekiwanie na weryfikację zamówienia ponad tydzień


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przenoszenie numeru - oczekiwanie na weryfikację zamówienia ponad tydzień

Witam,

 

Mam pytanie, czy to normalne, że od momentu złożenia zamówienia na nowy abonament (przeniesienie numeru) czekam już 8 dni na rozpatrzenie wnisoku? Cały czas mam informację weryfiakcja ręczna. Brak jakiegokolwiek maila z systemu. Porażka ten Wasz system zamówień. Może ktoś sprawdzić/oddzwonić? Mój numer zam to xxXXxxXXxxX ► nr został ukryty - Moderator Wiktor ◄.

 

pozdrawiam

Mateusz

7 ODPOW. 7

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Przenoszenie numeru - oczekiwanie na weryfikację zamówienia ponad tydzień

Zadzwoń do sklepu internetowego i dowiedz się o co chodzi.Tu masz numer 510700700.A jeśli chodzi o forum to tutaj nikt tego nie zweryfikuje.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przenoszenie numeru - oczekiwanie na weryfikację zamówienia ponad tydzień

Dzwoniłem pod ten numer. Podałem numer zamówienia. Pytam się, czy może zrobić ponaglenie lub skontaktować się z konsultantem, który obsługuje moje zamówienie - usłyszałem, że nie. Facet nie był nawet skłonny mi pomóc. Odesłał mnie do salonu Orange.... porażka!


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Przenoszenie numeru - oczekiwanie na weryfikację zamówienia ponad tydzień

A zamawiałeś przez internet,tak? Zadzwoń jeszcze raz może po prostu trafiłeś na kogoś kto nie umiał sobie z tym poradzić a też tak bywa... 🙂

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przenoszenie numeru - oczekiwanie na weryfikację zamówienia ponad tydzień

Hey, przez konsultanta telefonicznego.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Przenoszenie numeru - oczekiwanie na weryfikację zamówienia ponad tydzień

Rozumiem,radzę Ci zadzwonić raz jeszcze i spytać się co i jak trafisz na pewno na kogoś kto to posunie dalej.Systemy czasem zawodzą 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Przenoszenie numeru - oczekiwanie na weryfikację zamówienia ponad tydzień

@saturnv ach Ci niektórzy konsultanci, porazka.....ja bym zadzwonił jeszcze raz tak jak radzą koledzy. Jeśli pamiętasz imię i nazwisko konsultanta zawsze można złożyć na niego pisemną skarkę, tym bardziej że wszystkie rozmowy są nagrywane i za brak kompetentnej odpowiedzi i "zbycie" Twojej osoby powinien zostać jakoś ukarany - np zabrać mu 5% premii.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

Przenoszenie numeru - oczekiwanie na weryfikację zamówienia ponad tydzień

Pablo po każdej rozmowie są telefony o ocenę konsultanta, wtedy warto ocenić jego profesjonalność - wówczas na pewno ktoś się skontaktuje dlaczego tak nisko ... Ja ostatnio tak miałem za kuriera, który baaardzo się spóżnił.