Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru - SIM i eSIM

ROZWIĄZANE
Highlighted

Poziom 13, Recenzent
  • 9
  • 12
  • 0

Cześć,

Mam pakiet Love 4G. Chciałem do tego pakietu przenieść numer z Nju oraz dobrać do tego tablet iPad. Zamówienie złożyłem wczoraj. Dziś dostałem maila z potwierdzeniem, w którym jest karta eSIM. Nie chcę jednak tracić numeru telefonu na rzecz tabletu. Chciałem zwykłą kartę SIM do telefonu i eSIM z tym samym numerem do tabletu. Jak to teraz rozwiązać? Wcześnie pytałem na czacie konsultanta, mam zapis rozmowy, który jest sprzeczny z tym co teraz wynikło. Zastanawiam się czy odbierać przesyłkę czy odpuścić i rozwiązać zamówienie inaczej. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1963
  • 3876
  • 58

Po przyjściu kuriera dostaniesz SMS z informacją, że już możesz przejść na eSIM. Musisz w nim odpisać że chcesz to teraz zrobić, zwykłym TAK. Jak nie odpiszesz, to zostajesz na tej karcie co do tej pory i tyle. Nic to nie ma związanego z umową, ta normalnie wejdzie w życie, a dalej będziesz mógł korzystać z karty z NJU.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 7263
  • 11618
  • 211

@marbar6704 najsensowniej by było, aby umowa byłą zawarta na standardową kartę SIM, a następnie dobranie eSIM. Jak zostaniesz przy obecnej umowie, to może trochę czasu zająć na wyprostowanie sprawy.

W przypadku nie przyjęcia przesyłki z umową, sprawa za kilka dni wraca do poprzedniej oferty i można ponownie podpisać umowę na usługi w Orange z przeniesieniem numeru.

Info co do kart eSIM i ich zamawiania:

https://www.orange.pl/omnibook/karta-esim

https://www.orange.pl/view/esim#dlaciebie

Highlighted

Poziom 13, Recenzent
  • 9
  • 12
  • 0

Dzięki za wiadomość. Zależało mi na czasie. Tablet oferowany jest tylko z kartą eSIM - iPad 11 eSIM. Nawet jeśli teraz nie przyjmę, to drugim razem i tak nie będzie chyba możliwości zamówienia ze zwykłą SIM poprzez sklep internetowy. Nie wiem co zrobić...

edit. Widzę, że jest możliwość wyboru rodzaju karty, sam zawaliłem. Jeśli zamówienie jest w trakcie kompletowania, można dokonać jeszcze zmian? Zamówienie jeszcze nie zostało nadane.

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1963
  • 3876
  • 58

Po przyjściu kuriera dostaniesz SMS z informacją, że już możesz przejść na eSIM. Musisz w nim odpisać że chcesz to teraz zrobić, zwykłym TAK. Jak nie odpiszesz, to zostajesz na tej karcie co do tej pory i tyle. Nic to nie ma związanego z umową, ta normalnie wejdzie w życie, a dalej będziesz mógł korzystać z karty z NJU.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Highlighted

Poziom 13, Recenzent
  • 9
  • 12
  • 0

Czyli podpisuję umowę i nie odpisuję ma smsa? Zostaje karta z Nju podpięta tak jakby do tej umowy, później domawiam eSIM na tablet? 🙂 

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1963
  • 3876
  • 58

Dokładnie tak jak piszesz możesz zrobić.

Highlighted

Poziom 13, Recenzent
  • 9
  • 12
  • 0

Super, dzięki za informację i poradę 👍