Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłuzenie umowy przez DUK


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Przedłuzenie umowy przez DUK

tak z 19

To może jeszcze inaczej.

Znalazłam w starych dokumentach jakąś nierozpakowaną nano sim. Niestety nie pamiętam, do której umowy (mojej, męża czy syna) była dołożona. Czy ewentualnie mogłabym skorzystać z tej karty? Czy one automatycznie mają zapisany numer telefonu?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłuzenie umowy przez DUK

Na karcie sim nie ma numeru. Ale w systemach Orange może być jakieś zlecenie powiązane z tą kartą i numerem. Może ale nie musi.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Przedłuzenie umowy przez DUK

A jak to sprawdzić - przypuszczam, że to było 2 lata temu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłuzenie umowy przez DUK

Kiedyś szło na BOK, ale nie wiem czy to nadal możliwe.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 53
  • 0

Przedłuzenie umowy przez DUK

A co się stanie, jak trzecia próba wpisania danych ze startera się nie powiedzie?

Anonim

Nie dotyczy

Przedłuzenie umowy przez DUK


@devilanapisał(-a)

tak z 19

To może jeszcze inaczej.

Znalazłam w starych dokumentach jakąś nierozpakowaną nano sim. Niestety nie pamiętam, do której umowy (mojej, męża czy syna) była dołożona. Czy ewentualnie mogłabym skorzystać z tej karty? Czy one automatycznie mają zapisany numer telefonu?


Karta nano sim to to pewnie jakaś świeża oferta, zadzwonić do BOK i albo starter aktywować albo tą znalezioną nano sim.

 

@devila napisał(-a)

A co się stanie, jak trzecia próba wpisania danych ze startera się nie powiedzie?

Zablokujesz starter, albo i nie (nie warto próbować), system widocznie nie przyjmuje tego procesu, stąd problem.