Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie Neostrady przez Internet, dodatkowe opłaty błędnie naliczane.

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Przedłużenie Neostrady przez Internet, dodatkowe opłaty błędnie naliczane.

Cześć,

 

Chcę przedłużyć umowę na Neostradę niestety 10mb/s to maximum co mogę otrzymać w mojej miejscowości a światłowód raczej prędko się nie pojawi u mnie.   

 

Mam problem z przedłużeniem umowy przez Internet, system przy dodawaniu przedłużenia do koszyka nie widzi, że posiadam już usługi w Orange tj. Neostradę a telefon stacjonarny u innego operatora kablowego wszystko idzie tym samym łączem.   Po dodaniu oferty do koszyka naliczana jest opłata utrzymania łącza co nie powinno mieć miejsca. Jak można to zmienić? 

Bez tytułu.png

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię i etykiety - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Przedłużenie Neostrady przez Internet, dodatkowe opłaty błędnie naliczane.

@janek24760 Ogólnie poleciłbym wyczyszczenie koszyka, wylogowanie z konta. Następnie usunięcie cookies i ponowne logowanie. Sprawdź co wtedy się dzieje jak dodajesz ofertę do koszyka i na koniec może obecny operator przeniósł Cię na swoje łącze i opłata wyświetla się poprawnie. Skontaktuj się z nami sprawdzimy, zobaczymy.

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przedłużenie Neostrady przez Internet, dodatkowe opłaty błędnie naliczane.

@janek24760 proponuję taką umowę przedłużyć przez infolinię. Przez www pewnie nie ptzedłużydz bez opłaty za utrzymanie. Była próba z zaznaczeniem posiadania telefonu stacjonarnego?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Przedłużenie Neostrady przez Internet, dodatkowe opłaty błędnie naliczane.

No właśnie nie, żadnej takiej opcji nie ma, nie da się też usunąć Liveboxa, jest on mi zbędny bo mam swój router. Pojawia się też opłata aktywacyjna ale ona się rabatuje. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Przedłużenie Neostrady przez Internet, dodatkowe opłaty błędnie naliczane.

Livebox jest gratisowy, choć tylko na użyczenie. Schowasz do szafy i będzie leżał. Jeść wołał nie będzie. Jak cos się chrzanić z netem będzie, to zawsze go możesz podłączyć i udowodnić, że problem nie leży po twojej stronie.

 

Ja jak kupię router dla siebie, to właśnie tak zrobię. Stary miał tylko ADSL+, a od kilku dni mam VDSL.

 

I faktycznie. Dzwoń na infolinię.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Przedłużenie Neostrady przez Internet, dodatkowe opłaty błędnie naliczane.

Rozumiem, dzięki, chyba zadzwonię ale w celu wypowiedzenia umowy a nie przedłużenia 😉  Wypatrzyłem fajną ofertę "radiówki". Po 15 latach czas będzie się pożegnać z Neostradą przynajmniej do czasu pojawienia się światłowodu.  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Przedłużenie Neostrady przez Internet, dodatkowe opłaty błędnie naliczane.

Kiedyś była opcja ze po zalogowaniu się z miejsca widział ozę jesteś klientem  a jak nie to była opcja zaznaczenia że posiadasz tel .  Było też bardzo wyraźnie do odznaczenia urządzenie.  Ja też brałem bez urządzenia bo to tylko do kosza się nadawało a jeszcze sobie kasę za ten złom liczyli.  Miało korsze parametry połączenia ja testowałem od znajomego niż mój prywatny sprzęt.  Może przeoczyłeś opcje i dlatego tak policzyło albo zaczyna się na siłę wciskanie  towaru- choc w to wątpię. 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Przedłużenie Neostrady przez Internet, dodatkowe opłaty błędnie naliczane.

@janek24760 Ogólnie poleciłbym wyczyszczenie koszyka, wylogowanie z konta. Następnie usunięcie cookies i ponowne logowanie. Sprawdź co wtedy się dzieje jak dodajesz ofertę do koszyka i na koniec może obecny operator przeniósł Cię na swoje łącze i opłata wyświetla się poprawnie. Skontaktuj się z nami sprawdzimy, zobaczymy.