Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z usługami Google - GPay

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 9
  • 1

Problem z usługami Google - GPay

Wczoraj chciałem zapłacić przez Google Pay w sklepie a tu informacje że mam skonfigurować Google Pay. Szybko klikam bo przy kasie kolejka a tu Podczas konfigurowania aktywnego konta wystąpił błąd. No i klapa. Usunąłem dane aplikacji, pamięć podręczna, odinstalowałem Google Pay i instalacja na nowo. Nic nie daje. Kupiłem telefon z NFC aby płacić wygodnie a tu taki problem. Pokazuje mi ze brak połaczenia z internetem, a połaczenie jest bo facebook działa, przeglądarka i inne aplikacje też. Wchodzę na youtube, nie działa. Zresetowałem wszystkie usługi google i przestały działać gmail, sklep play, google maps i wszystkie inne od google. Oczywiście na wifi działa. zmieniam kartę od Plusa i jest wszystko OK. Dzwonie do operatora a ten kaze mi przestawic ipv4 na ipv4/ipv6. Niby pomogło, youtube działa, Gpay też, ale ogólne usługi google juz nie.  Więc wpisuje w przeglądarkę google hasło "problemy z google w orange" no i wyskakuje mnóstwo wpisów , między innymi takie https://www.spidersweb.pl/2019/04/google-nie-dziala-orange.html Ponoc orange non stop ma takie problemy. Nie wiem czy nie lubią się z google?


Screenshot_2019-09-15-11-02-08-669_com.google.android.gms.png
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 9
  • 1

Problem z usługami Google - GPay

Problem rozwiązany. Google framework miało zablokowany dostęp do usług mobilnych.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 9
  • 1

Problem z usługami Google - GPay

Dokładnie tak jak tutaj https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Problem-z-MMS-ami/m-p/116473?advanced=false&collapse_di...

Widocznie nie jest to jednorazowy problem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z usługami Google - GPay

W tym wątku nie są optymalne ustawienia do usług google. Najlepiej mieć apn internet i protokół apn na ipv4


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 9
  • 1

Problem z usługami Google - GPay

Od pół godziny znów nie działa youtube, Gpay, gmail Pół godziny temu działał, wszystkie inne aplikacje łączą się z netem bez problemu. Mam juz dosyc tego operatora. Non stop coś nie działa i są problemy.


Screenshot_2019-09-15-19-23-02-370_com.google.android.youtube.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z usługami Google - GPay

To zmień apn.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 9
  • 1

Problem z usługami Google - GPay

Takie teraz ustawiłem


Screenshot_2019-09-15-19-33-59-328_com.android.settings.png

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 9
  • 1

Problem z usługami Google - GPay

.


Screenshot_2019-09-15-19-34-13-180_com.android.settings.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z usługami Google - GPay

Przy tym profilu jest zaznaczona kropka? To po zmianie uruchom ponownie telefon


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 9
  • 1

Problem z usługami Google - GPay

Jaka kropka? Mam tylko jeden profil i jest zaznaczony ptaszkiem. Restart to oczywiste.


Screenshot_2019-09-15-19-46-54-248_com.android.settings.png

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 9
  • 1

Problem z usługami Google - GPay

Dzisiaj już mi w ogóle nic nie działa  od google ,zmieniam punkt dostępu, resetuje i nic. Wczoraj coś tam działało.