Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z transmisją danych.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Problem z transmisją danych.

Temat przeniesiony z Sieć i dostępność usług do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Witam , mam problem gdy włączam transmisje danych , i próbuje włączyć aplikacje wymagającą internetu , pisze np.oczekiwanie na sieć lub po prostu nie działa . A najlepsze jest to że dostaje powiadomienie co jakiś czas że zużyto pare mega.Pisałem z panem z pomocy , mówił że coś odblokował coś co opcjonalnie ma wpływ na połączenie , ale wątpie żeby to pomogło , więc przyszedłem z tym problemem tu.

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z transmisją danych.

Jaki telefon?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Problem z transmisją danych.

Honor 7A , dodam jeszcze że wczoraj wszystko działało , i problem pojawił się dziś rano.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z transmisją danych.

A sprawdzałeś jaki punkt dostępu tzw. apn masz ustawiony w telefonie?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Problem z transmisją danych.

Pan z pomocy jednak pomógł , zrestartowałem przed chwilą telefon (po zalecanych od niego 30 minutach od rozmowy ) i o dziwo wszystko już z powrotem śmiga. Problem rozwiązany.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Problem z transmisją danych.


@adrianbarankiewnapisał(-a)

Pan z pomocy jednak pomógł , zrestartowałem przed chwilą telefon (po zalecanych od niego 30 minutach od rozmowy ) i o dziwo wszystko już z powrotem śmiga. Problem rozwiązany.


Bo Panowie i Panie Konsultanci z BOK są niesamowicie niesamowici @adrianbarankiew Emotikon: Bardzo szczęśliwy oni potrafią wszystko wyczarować aby abonenci byli zadowoleni i szczęśliwi 🙂

A ja skromnie Cię spytam czy Ty masz wykupiony pakiet internetowy, bo dane komórkowe płyną jak wielka górska rzeka Emotikon: Mrugający