Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podzielmy sie swoimi speedtestami

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 27205
  • 17919
  • 1207

Widzę, że gdy kończą się argumenty, zaczynają się wycieczki osobiste.

Zarzucasz mi brak czytania ze zrozumieniem, to sam przeczytaj wpisy autora tego wątku. https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Podzielmy-sie-swoimi-speedtestami/m-p/202802#U202724

To ma być czysty hejt. I tyle.

Trzeba zrozumieć, że internet mobilny nie jest z gumy. Warto na początek wykonać test krzyżowy by sprawdzić sim na innym urządzeniu. Niestety na przeciążenie stacji bazowych w krótkim czasie żaden operator wiele nie zrobi.
Jeśli podejrzewamy błędną pracę nadajnika, można zgłosić problem techniczny np. przez mój Orange https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Nowe-M%C3%B3j-Orange-zg%C5%82o%C5%9B-problem-technic...

A tu hejt, hejt i hejt. Już nawet osobisty na mnie.
Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 85
  • 92
  • 1

Brawo ty dla twojej informacjii testy robione na 3 fonach samsung galaxi j6 huawei redme i sony na kazdym takie same wyniki 

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Nazwa wątku: "Podzielmy się swoimi speedtestami"

Post #1: "Jak macie ochotę to zapraszam do wrzucania speedtestow z wynikami lte,3g czy innego internetu od Orange."

Kolejny z postów autora: "Ale czy ktos tu pisal o jakis roszczeniach? Jestem ciekawy czy tylko na ochocie ten pseudo lte tak smiga czy inni maja podobne problemy"

Na prawdę, doszukujesz się wszędzie hejtu dot. siebie, a nie widzisz, że czasem robisz to sam pierwszy w drugą stronę. Nikt Cię tu nie hejtuje, nie ma nawet takiej intencji. Jeśli jest inaczej - dajcie mi permanentnego bana i będzie spokój. Ja tylko Ci wyjaśniam swój punkt widzenia, a śledzę to forum dość długo. Wszyscy prowadzimy spokojną dyskusję, nagle wchodzisz Ty i atakujesz, potem mówisz że ktoś Cię hejtuje. Myślę, że wszyscy czytający mogą wyrobić sobie opinię - kto prowadzi spokojną, merytoryczną dyskusję o prędkościach internetu, a kto hejtuje i się wymądrza - absolutnie zbędnie, bo nie po to powstał ten wątek aby atakować Orange. 

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 27205
  • 17919
  • 1207

@JaremaPL: Telefony z LTE nie są sobie równe. W zależności od wersji np. Galaxy J6 jest w kategorii 4 lub 6. To też przekłada się na prędkości, które uzyskujesz przy jednej kresce zasięgu. A czy zgłaszałeś problemy z LTE do Biura Obsługi Klienta Orange (np. czat, infolinia)?

@Konto usunięte: w przeciwieństwie do Ciebie, ja nikogo nie atakuje personalnie jak Ty mnie.
Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 85
  • 92
  • 1

Dla mnie jyz szkoda czasu i nerwow uslysze zawsze ten sam belkot wiec co to da a jade zazwyczaj na lte bo niestety na osiedlu zamknietym gdzie na ochronierobie nikt wifi nie udostepnia

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 85
  • 92
  • 1

Zebt nie bylo ze tylko nie zadowolenie wyniki wifi choc ten ostatni robiony a pierwszy wrzucony to slabizna 

Screenshot_20200418-102202_Chrome.jpg

Screenshot_20200418-102126_Chrome.jpg

Screenshot_20200418-102049_Chrome.jpg

Highlighted

Poziom 27, Specjalista
  • 827
  • 1506
  • 42

Zgadzam się w 100 % ze słowami @Piotrekk85,prędkość uzyskana zależy od możliwości agregacji pasm na urządzeniu.Telefony np Samsunga J6 a S10 sobie nierówne. 

Highlighted

Poziom 27, Specjalista
  • 827
  • 1506
  • 42

Ja akurat mam powód do radości 🙂,do autora tematu 😀.

20200418_121742.jpg

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 85
  • 92
  • 1

No ladnie swiatlowod? Ja ma problem tylko z mobilnym ale zawsze milo widziec takie wyniki

Highlighted

Poziom 27, Specjalista
  • 827
  • 1506
  • 42

@JaremaPL 

Nie 🙂,Internet mobilny,Orange abonament.

PS.-Na dole masz że po LTE a dokładnie LTE+