Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podzielmy sie swoimi speedtestami

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 237
  • 390
  • 6

Kilka razy wyższy upload niż download oznacza przeciążenie z tego co słyszałem.

Twój telefon zakładam że nie obsługuje agregacji - widzę że masz LTE a nie LTE+. Ja mam wysokie wyniki właśnie dzięki LTE+. I wg mnie to jest rozwiązanie na ten problem, operator daje możliwość abyś miał lepszą prędkość ale to zależy też od Ciebie - urządzenia. I wydaje mi się że niskie prędkości LTE są skutkiem po prostu fizyki a co gorsze uregulowań prawnych (ilość pasma itd.).

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 89
  • 92
  • 1

@tolek wszystko fajnie tylko sprobuj mi wyjasnic czemu do stycznia 2020 nie bylo takich problemow? Lte dzialalo spoko byly wyniki 5-14mbs i rzadko ponizej 5 a teraz nawet na dworzu nie przekracza 5 telefon w miare nowy od roku go mam wiec cos mie teges? A jak ustawic to lte+ w telefonie ewentualnie?

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 237
  • 390
  • 6

Warunki radiowe mogą ulec zmianie, konfiguracja sieci, dostosowanie itd bo jest coraz więcej smartfonów z LTE+, to wszystko się zmienia.

LTE+/LTE Advanced musi obsługiwać telefon. Nie jest to programowe rozwiązanie. 

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/7000-stacji-bazowych-z-agregacja-pasma-dla-klientow-orange/

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 89
  • 92
  • 1

@tolek w takim razie musze sprawdzic czy samsung galaxy j6 obsluguje coś takiego ale raczej watpie

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 4509
  • 6960
  • 150

@JaremaPLnapisał(-a)

@tolek w takim razie musze sprawdzic czy samsung galaxy j6 obsluguje coś takiego ale raczej watpie

Ten twój Samsung tego nie obsługuje, teraz jest promocja na S10, dobra pora na wymianę telefonu i agregację pasm on ma LTE+ 😉

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 237
  • 390
  • 6

Nie ma agregacji:

LTE bez agregacji uzyskiwało około 40 Mb/s pobierania i 30 Mb/s wysyłania. 

https://allegro.pl/artykul/test-smartfona-samsung-galaxy-j6-niezly-sredniak-z-pewnym-mankamentem-KMB...

Ma LTE do 150 Mbps.

Tu masz o agregacji pasm  i o kategoriach LTE. 

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 89
  • 92
  • 1

@tolek no to trudno jakos przezyje 

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 89
  • 92
  • 1

@irek6311 jakbym mogl sobie pozwolic to pewnie bym tsk zrobil niestety na  ta chwile mie ma szans

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 4509
  • 6960
  • 150

@JaremaPL  doskonale to rozumię 😎

To była taka sugestia vs LTE+... lużna 😉

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 237
  • 390
  • 6

Mam nadzieję że to rozwiąże Twoje problemy, no i że już rozwiązało w jakimś stopniu samą kwestię możliwości tych problemów.