Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pierwsza faktura za usługi


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Pierwsza faktura za usługi

Witam, 28 listopada zmieniłem ofertę z karty na abonament, wybrałem abonament 75zł + 44zł za sprzęt = 119zł, właśnie przyszła do mnie faktura na kwotę 197zł.

Pytanie nr. 1 

Do faktury doliczona jest kwota 50zł za opłatę aktywacyjną karty SIM (opłatę tą zapłaciłem w salonie w dniu podpisywania umowy, dlaczego w takim razie doliczyli mi do rachunku?) 

Pytanie nr. 2 

Co to jest to wyrównanie za 8 dni na kwotę 22, 68zł która też została mi doliczona? 

 

Pozdrawiam. 

 

2 ODPOW. 2

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pierwsza faktura za usługi

@mateusz2209  Witaj jak zapłaciłeś za Aktywacje w salonie  to na  czacie lub pod nr 510100100 zgłoś reklamację ,a 8 dni bo pewno aktywowali ci od razu abonament i policzyli miesiąc cały i te 8 dni na infolinii ci wyjaśnij wszytko  lub na czacie wszytko .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 707

Pierwsza faktura za usługi

Kwota na pierwszej fakturze jest liczona za aktywację karty, abonament za pierwszy miesiąc + kwota proporcjonalna za 8 dni do cyklu rozliczeniowego + rata za sprzęt.

 

Nie pasuje mi, żeby salon pobrał opłatę aktywacyjną. Podejrzewam, że to jest opłata za sprzęt, który został wzięty z umową. Nie zawsze wynosi 0 PLN lub 1 PLN.

 

Wyjaśnienie dodatkowej kwoty 50 PLN możesz znaleźć w umowie lub zadzwoń do bok, albo napisz na czacie.

https://www.orange.pl/view/kontakt