Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POWIEDZ ILE 80147 i inne kody ussd nie działają smart plan lte


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 17
  • 0

POWIEDZ ILE 80147 i inne kody ussd nie działają smart plan lte

J/W nie działają mi żadne kody od kilku dni, u Was też tak jest drodzy użytkownicy? Jak inaczej mogę sprawdzić ile internetu mi zostalo w ramach abonamentu skoro kody nie działają pomijając MÓJ ORANGE? I jeszcze jedno pytanie jeśli korzystam z usług Nie chcę schodków i LTE bez limitu do 5 Mb/s to jaką będę miał prędkość internetu po wykorzystaniu pakietu w ramach abonamentu?
Pozdrawiam
7 ODPOW. 7

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

POWIEDZ ILE 80147 i inne kody ussd nie działają smart plan lte

W ostatnich godzinach większość serwisów on line i sms nie działa stabilnie z powodów konserwacji. Co do "nie chcę schodków" internet w LTE zwolni Ci do 1MB/s...Ciężko będzie Ci sprawdzić dostępność środków i pakietów. Cierpliwości...

 

@edit: info sms działa, lecz niestety w kratkę. Zrestartuj telefon i spróbuj jeszcze raz. Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

POWIEDZ ILE 80147 i inne kody ussd nie działają smart plan lte

Nie chcę schodków nie łączy się z LTE bez limitu.
Bo wykorzystaniu pakietu z abonamentu będzie lejek poziomie 32/64 kbits.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

POWIEDZ ILE 80147 i inne kody ussd nie działają smart plan lte


Piotrekk85 napisał(-a):
Nie chcę schodków nie łączy się z LTE bez limitu.

Przepraszam, nie doczytałem że to LTE bez limitu...


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

POWIEDZ ILE 80147 i inne kody ussd nie działają smart plan lte

@Bieniek_88czy nasze wyjaśnienia są dla Ciebie wyczerpujące? Jeśli tak, proszę oznacz post który jest dla Ciebie satysfakcjonujący jako "rozwiązanie", co pozwoli nam weryfikację rozwiązań i ułatwienie w przyszłości ich wyszukiwania. Pozdrawiam.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 17
  • 0

POWIEDZ ILE 80147 i inne kody ussd nie działają smart plan lte

Jak lejek nie łączy się z Lte bez limitu? Wcześniej jak nie miałem włączonej usługi Lte bez limitu to po wykorzystaniu internetu w ramach abonamentu strasznie internet wolno chodził jak spadła transmisja danych, a teraz kiedy włączył lte bez limitu z 5 Mbs/s to ładnie śmiga. I jeszcze jedno regulamin mówi że to lte bez limitu 5mbs/s włączy się w następnym okresie rozliczeniowym a mi się włączyło od razu jak wysłałem smsa i ile kosztuje ta usługa, bo ja znalazłem 2 regulaminy i w jednym jest napisane że 10 zł na msc a w drugim 20 zł za miesiąc. Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

POWIEDZ ILE 80147 i inne kody ussd nie działają smart plan lte

To musiałeś chyba zdjąć nie chce schodki. A jaki masz dokładnie abonament?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 17
  • 0

POWIEDZ ILE 80147 i inne kody ussd nie działają smart plan lte

Ja mam Smart Plan Lte za 59.99. I sprawdzałem na Mój Orange to lejek jak i LTE bez limitu do 5 Mbs jest na zielono czyli są włączone. Ile kosztuje ten lte bez limitu?