Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 24
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

w końcu doszliśmy do sedna że to wszystko tak skonstruowane, zbudowane, zaplanowane aby ukraść, oszukać, naciągnąć z premedytacją na spore koszty uczciwych ludzi oszustwo trwa sekundę a odkręcenie tego kilka dni tygodni miesięcy albo wcale się nie da . Po co z takimi firmami jakieś konszachty prowadzić i uwierz żadnych małych guzików, małych druczków, regulaminów i innych zagrywek tu nie było pełen automat.

Piotrekk 85 mam za sobą tysiące zakupów w sieci serwisy i sklepy z pl i z zagranicy, smsy charytatywne też wysyłałem nigdy powtarzam nigdy nikt mnie nie oszukał co więcej nigdy nie miałem żadnych podejrzeń wszystko przejrzyście przy zakupach kilka kroków końcowe potwierdzenie wszystko za co płacisz masz jak na dłoni od kogo kupujesz za ile i naprawdę nie ma opcji aby kupić coś bez świadomości kupienia.

W przypadku o którym mowa w tym wątku nic takiego nie ma, tak naprawdę nie ma niczego tylko 3*36 za nic chyba tylko wina taka że ma się internet z Orange z którego się korzysta jakby się nie korzystało nie było by akcji chociaż pewności też nie ma. Czytając forum można odnieść wrażenie że oszuści w okresie końca starego roku i początku nowego roku mocno zwiększają aktywność.

ja zwrotu nie oczekuje tylko poprawną fakturę od Orange za usługi telekomunikacyjne faktyczne bez dodatkowych kosztów od mobiltek za usługi elektroniczne z których nigdy nie korzystałem ani nie zamawiałem. 

 

 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Skoro tu chodzi o kartę na routerze, to może ktoś ci się podpiął pod twój router wykorzystując twój sygnał wifi i zarejestrował w tym mobilteku?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 24
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Takiej opcji nie ma  wieś zacofana nikt nie wie co to Wi Fi a telefon służy do dzwonienia sygnał Wi Fi nie wychodzi poza obszar podwórka ledwo za ścianę domu sięga a 8 znakowe hasło nie tak łatwo odgadnąć. Nasmarowałem do mobilteka meila i do bok orange zobaczymy czy anulują mi płatność z faktury za dodatkowe usługi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

A te opłaty masz na liczone na fakturze za usługi telekomunikacyjne? One zwykle są poniżej.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 24
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

tak są te opłaty uwzględnione na fakturze zbiorczej razem z abonamentem a i druga faktura jest od Orange tylko z tymi dodatkowymi usługami z informacją "Kwota faktury została uwzględniona w łącznej kwocie do zapłaty na fakturze numer **********" czyli łącznej  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Pod kątem podatkowym są do dwa różne dokumenty.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 24
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Piotrekk85 to napisz na czym polega różnica, jakie to ma znaczenie dla mnie jako klienta otrzymywanie 2 faktur od Orange ja wysłałem obydwie do Boku Orange jak i mobilteka  i 2 ciekawostki-cytaty z faktur : 

- "Szczegółowe rozliczenie znajdziesz w załączniku. Łączna kwota do zapłaty mogła ulec zmianie po dacie wystawienia faktury. Może nie uwzględniać: ostatnich wpłat, nierozpatrzonych reklamacji, umowy o spłatę należności. Stan swojego konta sprawdzisz na www.orange.pl/mojorange" 

- "Płatne usługi elektroniczne Orange" to nazwa usług z drugiej faktury świadczona przez bodajże mobiltek a płacimy dla Orange - nawet na fakturze nazywają te usługi swoimi 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 24
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

na dzień dzisiejszy otrzymałem sms od orange:

 

Rozpatrzylismy zgloszenie nr xxxxxxxxxx [edit: zasłonięto nr zgłoszenia - Moderator Wiktor] dotyczace naliczonych oplat za zakup uslug elektronicznych. Reklamowane oplaty sa prawidlowe. Na dzien dzisiejszy nie otrzymalismy dyspozycji anulowania oplat od dostawcy uslugi (firma Mobiltek), dlatego nie mamy podstaw do ich anulowania. Po otrzymaniu ww. dyspozycji reklamowane oplaty zostana anulowane. Pozdrawiamy. Orange.

 

Teraz czekam na odpowiedź od mobilteka.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

A coś Ci odpisali z Mobilteka jak wysłałaś numer konta?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 24
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Na razie żadnej odpowiedzi nie dostałem ale ja wysłałem meila z prośbą o anulowanie tych opłat i nie podawałem tam nr konta, jeżeli posiadasz wiedzę tajemną jak trzeba robić w moim konkretnym wypadku to proszę o pomoc :). 

Podać nr konta do zwrotu mimo że ja nie opłaciłem jeszcze faktury i zobaczyć co będzie  mam naliczone 3 subskrypcje za 36 zł każda za 2 tygodniowy dostęp do tych gierek  oni w odpowiedzi piszą żę zapisałem się jakby raz :

 

"W niniejszym przypadku, właściciel numeru telefonu komórkowego 799....... zapisał się do serwisu dobrowolnie dnia 2017-12-23 15:12:48. Od tego momentu, Użytkownik mógł korzystać z kontentu i usług dostępnych w portalu do którego był zapisany, aż do chwili kiedy zrezygnował z serwisu. Z tego powodu, uważamy iż reklamacja nie jest zasadna".

Czyli oddamy ci 36 zł za jedną subskrypcję ale ściągniemy 72 zł za dwie niewymienione w reklamacji , sprawa inna ja nie korzystałem z tych usług nie mam zamiaru płacić ( opłacenie wydaje mi się że jest równoznaczne z przyznaniem się do korzystania)

 

a to mój meil do mobiltek:

 

"Witam przesyłam w załącznikach faktury z danymi osobowymi oczywiście oczekuje poszanowania moich danych osobowych poniżej jest odpowiedź na reklamację od was . Bardzo pochwalam to co piszecie :"nasza polityka firmy opiera się na maksymalnej satysfakcji Użytkownika, dlatego też w tym konkretnym przypadku, jesteśmy gotowi zwrócić pełne koszty poniesione w związku z serwisem". I mam dobre wieści ja nie opłacałem jeszcze faktury od Orange termin mija 22.01.2018 roku to rozwiązanie sprawy staje się banalnie proste bez zbędnych przelewów z mojej strony a później z waszej i dodatkowych kosztów po obu stronach jak i także możliwości popełnienia dodatkowych błędów np. w nr. rachunku bankowego. Wystarczy że dacie dyspozycję do Orange o anulowanie dodatkowych opłat  dla mojego nr telefonu i sprawa się zakończy najszybciej najlepiej bez zbędnej straty czasu z waszej i mojej strony.  Dziękuje za szybkie załatwienie sprawy i pozdrawiam".