Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Ja bym tam zadzwonił w jakiś "roboczych" porach.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 38
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Nawet nie trzeba wysyłać SMS na bardzo drogie numery żeby naliczało poro kasy.

W Internecie jest sporo takich naciągaczy gdzie żeby obejrzeć jakiś film to trzeba wpisać numer telefonu i przy okazji aktywuje się jakaś droga subskrypcja, Ja się raz nabrałem na to ale udało się szybko wyłączyć i teraz mam poblokowane SMS specjalne przychodzące i jak się zapomnę to zaraz mi przychodzi informacja, że mam włączoną blokadę. Sprytne.

Największy wysyp tego dziadostwa jest w okolicach Olimpiad


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 24
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

alfik ja nigdzie swojego nr nie wpisywałem. 

        Orange odpisało że kwoty naliczone prawidłowo i nie ma dyspozycji od mobiltek o anulowaniu we wcześniejszych postach wkleiłem odpowiedź od orange. 

 

       Co do odpowiedzi od mobiltek na meila ode mnie :

 

"Witam przesyłam w załącznikach faktury z danymi osobowymi oczywiście oczekuje poszanowania moich danych osobowych poniżej jest odpowiedź na reklamację od was . Bardzo pochwalam to co piszecie :"nasza polityka firmy opiera się na maksymalnej satysfakcji Użytkownika, dlatego też w tym konkretnym przypadku, jesteśmy gotowi zwrócić pełne koszty poniesione w związku z serwisem". I mam dobre wieści ja nie opłacałem jeszcze faktury od Orange termin mija 22.01.2018 roku to rozwiązanie sprawy staje się banalnie proste bez zbędnych przelewów z mojej strony a później z waszej i dodatkowych kosztów po obu stronach jak i także możliwości popełnienia dodatkowych błędów np. w nr. rachunku bankowego. Wystarczy że dacie dyspozycję do Orange o anulowanie dodatkowych opłat  dla mojego nr telefonu i sprawa się zakończy najszybciej najlepiej bez zbędnej straty czasu z waszej i mojej strony.  Dziękuje za szybkie załatwienie sprawy i pozdrawiam".

 

czekam czekam i doczekać się nie mogę i pewnie się nie doczekam abonament zapłaciłem bez tych dodatkowych opłat. 

 

 I pytanie 1 lutego kończy mi się umowa jeżeli wypowiedzenie nasmaruje w styczniu to jeszcze za 1 pełen okres rozliczeniowy tj cały luty będę korzystał z usług na dotychczasowych zasadach?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 38
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem


xiaomi napisał(-a):

alfik ja nigdzie swojego nr nie wpisywałem. 

 

Ja tylko tak napisałem dla przykładu.

 


xiaomi napisał(-a):

 

 

 I pytanie 1 lutego kończy mi się umowa jeżeli wypowiedzenie nasmaruje w styczniu to jeszcze za 1 pełen okres rozliczeniowy tj cały luty będę korzystał z usług na dotychczasowych zasadach?


Okres wypowiedzenie trwa 30 dni, więc trzeba bedzie zapłacić za jeden pełny cykl rozliczeniowy 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Znalazłem w starym telefonie ślad po transakcji z zaplium problem w tym jest ze w tym czasie kiedy to coś włączono telefonu nikt nie używał przez wi-fi i wogule tak że dziecko przypadkiem też nie włączyło bo było po prostu w przedszkolu. Po zablokowaniu tejże strony odwiedziłem ja ciężko z niej jest wyjść na takiej samej zasadzie jak "uwaga na twoim urządzeniu znaleziono wirusa" itp. Zgłosiłem reklamację do zaplium i nic noe dostałem żadnej odpowiedzi choć miała być udzielona w 12h


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Cześć Adaś12,

 

Napisz wiadomość do dostawcy serwisu na pl@mediaregie.es. Oni tam szybko odpisują. A jeżeli chcesz się tylko wypisać z serwisu wyślij wiadomość STOP ZAPLIUM na 80615 (za darmo). Mam nadzieje że pomogłem.

 

Pozdrawiam,

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Nie kupuje na aledrogo jeśli już to dzwonię do sklepu i zamawiam za pobraniem wiem że drożej może ale jest pewniej

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

Dzwoniłem ok 12, 14 i ciągle melodyjka i kilkanaście minut czekania i nic reklamację


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

mam ten sam problem z usługą elektroniczną i pisałem już do nich o reklamację i teraz czekam mam nadzieję że mi zmienią płatność,

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Opłata na fakturze za usługę, której nie zamawiałem

witam, jest szansa na zwrot kasy? za usługi elektroniczne?