Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Gdy chce dolaczyc do pozwu zbiorowego odrzuca mi logowanie.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Nie zgodziłem się na naprawę tel. chcieli dopłatę prawie tyś. zł odesłali tel. zawiozłem go do serwisu danej marki uszkodzenia w ogóle się nie pokrywają telefon nie był wcale rozbierany koszt naprawy przez serwis wystawiony na 680 zł przez tą Digital prawię 1800 zł czekam na odpowiedz od nich i zgłaszam sprawę na policję pod pretekstem próba wyłudzenia.

Pozdrawiam


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

U mnie wyświetlacz strzelił podczas upadku przy wyciągania z kieszeni w celu odebrania połączenia . Można powiedzieć że  gdyby nie zadzwonił to niewyciągał bym  go z kieszeni   i nie było  by powodu aby zgłosić szkodę.!!!! A w odpowiedzo na zgłoszenie dostałem odpowiedz negatywną  bo to moja wina a o soby trzecie w tym zdażeniu nie brały udziału


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Owszem tak jest tylko dziwnym trafem zawsze koszt naprawy przekracza wartość 700zł,które jest w ubezpieczeniu.....


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Ja już zrezygnowałam-nie jestem klientką Orange bo to jedna wielka żenada a ubezpieczenie wyświetlacza to kolejna porażka dziwnym trafem u wszystkich wartość naprawy jest wyższa niż 700zł z ubezpieczenia i w ten sposób płacisz za ubezpieczenie a gdy coś się stanie z tel to i tak zostajesz z niesprawnym tel-bo ja akurat nie mam zamiaru dopłacać 500zł TRAGEDIA,TRAGEDIA,TRAGEDIA


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

To ubezpieczenie obejmuje zalanie rozbicie i nikt nie pyta czy specjalnie. Mi naprawawili wyświetlacz po 4 tygodniach użytkowania i nikt nie pytał ci i jak. Teraz dałem na naprawę drugi raz bo umowa na 24 mies. Limit się odnawia. Po pierwszym razie jestem mega zadowolony zobaczymy jak pójdzie za drugim. Fakt musiałem czekać 5 miesięcy na odnowienie limitu. 


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

@Himenex, czy na pewno piszesz o Ochronie wyświetlacza? Ponieważ mi się wydaje że o Orange Smart Care, a to inna usługa.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

No akurat jak w temacie firma digital care wykonywała naprawę i owszem jest to Smart care za niecałe 9 Zeta miesiecznie


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

W moim przypadku naprawa trwała 7 dni. Nie było żadnej dopłaty.

 

Telefon Samsung Galaxy s8. Po upadku na beton został uszkodzony wyświetlacz. Ukruszone oba dolne rogi ekranu, widoczne ubytki szkła, pęknięcie poprzeczne ekranu 2 cm do dołu. Ekran wyświetlał prawidłowo i właściwie reagował na dotyk.

 

Zgłosiłem telefonicznie na infolinię, rozmowa była krótka, sympatyczna i rzeczowa. Następnego dnia kurier odebrał telefon. Po 7 dniach dostałem naprawiony telefon. Miał jeszcze folie na nowym wyświetlaczu i obudowie. W przesyłce był tez "Raport usługi". Wymiana: elementy obudowy, części montażowe, bateria, wyświetlacz.

 

Ja polecam i korzystam dalej.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Hej, a co podałeś jako przyczynę szkody?